Секрети успіху: Танці з власним диваном дарують 20 000 грн

Divan Dance
Автор:
Divan Dance
11 серпня 2020

У 2020 році не обов’язково займатися танцями на паркеті, разом з тим і не обов’язково танцювати на телевізійних танцювальних шоу, щоб стати відомим.

Театр Танцю Foresight започаткував унікальний формат, домашнього танцювального онлайн-чемпіонату Divan Dance. Завдання якого, залучити, як можна більше людей до своєї улюбленої справи, не відходячи від свого улюбленого дивану

Секрети успіху: Танці з власним диваном дарують 20 000 грн

 Стиль танцю і декорації, а також вік й досвід - не важливі. Головне, щоб партнером в танці був диван - його вік та досвід, також не важливі! Танцювати можна, що завгодно. Головне - бажання продемонструвати свій талант і не боятися опублікувати це в інтернеті.

“Для нас, це був експеримент. Ми маємо невеликий досвід в організації танцювального фестивалю, який проходить влітку в Болгарії й називається «Танцюй українське». У цьому році повинен був бути третій сезон, але поки в нинішній ситуації, складно щось прогнозувати. Бувши на карантині, була можливість з усіма тримати зв'язок в соцмережах. Той рух, до якого звикли танцюристи зменшився в рази, багато хто падав духом. Ось, ми й вирішили зробити танцювальний онлайн-батл”, - розповідають організатори Divan Dance, Олександр Лещенко та Ліна Верес.

Найбільш талановитий та креативний учасник отримує супер-приз - 20000 грн. І можливість придбати собі нового диванного партнера для наступного сезону, або розповісти про інші плани в інтерв’ю топовим українським ЗМІ. Володарі 2 та 3 місця отримують 3000 та 2000 грн. відповідно, в той час на лідерів глядацьких симпатій чекають круті та цінні призи.

“Плюси батлу очевидні: можна взяти участь, не виходячи з дому. Простими словами, не відходячи від свого дивану - звідси й назва Divan Dance. Виграти грошові призи, показати себе, поділитися своєю творчістю й отримати новий заряд емоцій. У даній ситуації це дуже важливо”, - доповнюють Ліна та Олександр.

 

Divan Dance - це інноваційний формат танцювального конкурсу, який проходить повністю в онлайні. Унікальна можливість продемонструвати свій талант зірок українського танцю.

Переможцями першого Divan Dance стали:

1. Анастасія Брехова - Гран-прі (20000 грн)

Посилання на відео переможця: 

Посилання на відео (турове завдання):  https://www.instagram.com/p/CA8MDlQphsH/ 

“Хочеться подякувати проєкту Divan Dance. Він вніс багато нового в моє життя! Це перший проєкт, перший танцювальний конкурс, в якому я брала участь”

2. Максим Григоров - Перше місце (3000 грн)

Посилання на відео (фінал): https://www.instagram.com/p/CBoJTbIAAY9/ 

Посилання на відео (турове завдання): https://www.instagram.com/p/CA78FoCgDBE/ 

“Коли стартував проєкт Divan Dance, я не думав, що буду брати участь, думав спостерігати з боку за учасниками. Адже я ніколи не брав участь в таких проєктах. Але, мені прийшло запрошення взяти участь, і я вже не міг відмовитися”

 

3. Наталія Короткіна - Друге місце (2000 грн)

Посилання на відео (турове завдання):  https://www.instagram.com/p/CBBSUEKF9-d/ 

Посилання на відео (фінал):  https://www.instagram.com/p/CBqPAD4lm4g/ 

“Я вдячна організаторам за спонукання до дiї, можливість творити та виражати себе”

 

4. Ксенія Рябоконь - Третє місце (1000 грн) 

Посилання на відео (фінал): https://www.instagram.com/p/CBpcupjjoM0/ 

Посилання на відео (турове завдання): https://www.instagram.com/p/CBDXUnOB8zn/ 

“Я дуже рада, що зважилася взяти участь в цьому конкурсі! Це був мій перший досвід в зйомці танцювального відео, я і не думала, що мені це так сподобається, збере стільки позитивних відгуків та надихне на подальший розвиток. Дуже хотілося проявити себе, перевірити свої сили й все вийшло, чому я дуже рада. Дякую величезне за цю можливість, спасибі членам журі та всім учасникам за натхнення і конкуренцію”

Відеонарізка трійки переможців: Хто визначає переможців та хто у складі жюрі: 


Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Як лікуватись від коронавірусу в домашніх умовах! Рекомендації лікаря
Як лікуватись від коронавірусу в до... Згідно стандартів МОЗ передбачено, що пацієнтів із легкою формою захворювання та без серйозних хронічних захворювань, на...
Переводимо годинник на зимовий час
Переводимо годинник на зимовий час Вже зовсім скоро ми перейдемо на зимовий час. В Україні це відбувається щороку в останню нeдiлю жовтня.
Цікаві місця Хмельницького! Що варто побачити та куди піти у Хмельницькому
Цікаві місця Хмельницького! Що варт... Хмельницький - чарівне та затишне місто! Можливо для когось це місто - аля-ринок, але це зовсім не так! Так, тут немає л...