ФЕСТИВАЛЬ БОЖОЛЕ СВЯТО МОЛОДОГО ВИНА В ЗАКАРПАТТІ

ФЕСТИВАЛЬ БОЖОЛЕ СВЯТО МОЛОДОГО ВИНА В ЗАКАРПАТТІ

Всі анонси від: Туроператор "Партнер Тур груп"

Запрошуємо усіх на ФЕСТИВАЛЬ "БОЖОЛЕ", СВЯТО МОЛОДОГО ВИНА В ЗАКАРПАТТІ.

Виїзди: 15-17.11.2019.

Вартість: 1850 грн* (загальний) / 1750 грн* (діти до 10 років) (проїзд, проживання, страхування, 2-ох раз. харчування). Туристичне обслуговування: 100 грн. У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.

Маршрут автобуса: Хмельницький – Тернопіль – Львів (об’їзна, ТЦ “Кінг Крос Леополіс”) – Стрий – Воловець – Мукачево – Берегове – Стрий – Львів – Хмельницький.

Виїзд о 1:00 з Хмельницького.

1 день: 

  • Пилипець. Ми відвідаємо гірськолижне селище, де покатаємось на найдовшому Канатно-крісельному підйомнику на Боржавську полонину (гора Гимба – 1497 м.) та відвідування єдиної-унікальної в Карпатах “Чайовні”, де можливо посмакувати десерти та напої з найкращої панорамою Карпат.
  • Водоспад Шипіт. Один з найкрасивіших водоспадів України, що з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину. Водоспад бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. «морське око», в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Проведення часу біля Шипоту чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.
  • Форельне господарство (риболовля) / Обід – комплекс ставків, які призначені для ловлі форелі. А також Вашу власноруч свіжо виловлену форель, приготують в місцевій колибі. Обід зі страв закарпатської кухні.
  • Дегустація у сімейному винному підвалі. Ми скуштуємо ряд білих та червоних сухих та солодких вин. Навчимося як правильно вибрати та тримати бокал з вином, засвоїти особливості декантації вина та подачі його на стіл. Дегустація супроводжується насиченою інформацією про технології вирощування та переробки винограду і виробництва вина, про історичні віхи виноробства Закарпаття, про трапезні та лікувальні властивості сортів та видів вина, а головне – з допомогою майстерного сомельє засвоїмо основи культури вживання вина та спілкування Людини з Вином, що є засадами здорового, культурного та лікувального відпочинку.
  • поселення в м.Берегове в номерах з санвузлом. Наш готель є в центральній частині курортного міста, номера відносяться до класу Люкс з туалетом, душом, телевізором, холодильником, WI-FI, харчування на території готелю. А також пропонується гриль-зона, а також можливість придбати закарпатські вина та палинку.
  • Про Берегове – якщо хочете відчути себе в іншій країні, де частина людей не розуміють української, російської та англійської, однозначно Вам треба в столицю угорської України – Берегове. Саме місто підготувало для гостей готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), «Графський двір» – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та касино «Золота пава». Але найбільшою принадою є басейни з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії.
  • (Поселення в готелях Берегове, фото проживання на офіційному сайті “Партнер Тур груп”)
  • вечеря
  • Факультативне відвідування термального басейну «Жайворонок» (три термальних басейна, джакузі з термальною водою, басейн з прісною водою та відпочинкова зона з лежаками) або «Спорт база».
  • Вільний час.

2 день:

  • Сніданок
  • Лумшори (варіння в чанах та купання в гірській річці). В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.
  • Ті, хто пройшли тренування перед пеклом, допускаються до оглядин каскаду мальовничих водоспадів на річці Лумшори.
  •  Ужгород (екскурсія містом, панорамний огляд замку із північно-східної сторони, вільний час по місту). Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогулянка історичною вулицею міста – Корзо, відвідаємо найвідоміший храм міста Кафедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), панорамний огляд із північно-східної сторони одного з найстарішого в Україні замку (ХIV ст.) та вільний час місту.
  • Фестиваль “Божоле”. Свято молодого вина.
  • Найбільш відомим винним фестивалем Закарпаття є ужгородський фестиваль молодого вина «Закарпатське Божоле». Найкращі винороби регіону пропонують тут свої винні шедеври гостям свята. Протягом двох днів в кінці листопада винороби виставляють на фестивалі від 7 до 15 різних сортів молодого вина – виробленого з урожаю цього ж року, яке ще зберегло аромат сонця, запашного літнього дня і свіжого винограду. Одна умова: вина повинні бути виключно з благородних сортів, а не дешеві гібриди.
  • Під час божоле-днів вино не тільки п’ють. Про нього дізнаються й багато цікавого: організатори розповідають історію виноробства в Закарпатті, традиції вживання та особливості цієї унікального професії.
  • Традиція святкування Божоле виникла в 19 столітті у виноградарів регіону Божоле у Франції. Їх вино дозрівало раніше за всіх, збір винограду починався раніше, ніж в інших місцях, а ферментація вина проходила під час його транспортування баржами по річці Сені або візками в передмістя Ліона. Саме завдяки короткому терміну дозрівання Божоле воно зберігає легкість і аромат, який відрізняється рік у рік, залежно від урожаю і погодних умов.
  • Обід зі страв закарпатської кухні (самостійно в Ужгороді).
  • Монастир в селі Ракошино. Відвідаємо Свято-Покровський чоловічий монастир, який відомий своїми святинями. А також відвідаємо сироварню, де ченці готують сири по Італійській технології, де можна буде скуштувати їх та придбати (сири, мед, пікницю та іншу смакоту, що виготовлена силами ченців з власного фермерського господарства).
  • вечеря
  • Факультативне відвідування термального басейну «Жайворонок» (три термальних басейна, басейн з прісною водою та відпочинкова зона з лежаками) або «Спорт база».

3 день:

  • Сніданок 
  • Косино. Сучасний відпочинковий комплекс «Термальні води Косино» розташований у дубовому гаю, має 7 басейнів, 7 Королівських саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтанів-ілюзія «Золотий кран здоров’я» висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю. Велика відпочинкова територія з лежаками. Більше інформації на сайті kosino.com.ua
  • Мукачево (замок Паланок). Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок «Паланок» (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам’ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.
  • обід (самостійно в кафе).
  • виїзд в Хмельницький. Орієнтовне прибуття 23:00-23:30 год.

Детальна інформація за номером: (097) 226 31 66

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення