Фестиваль Respublica 2018 у Хмельницькому

Фестиваль Respublica 2018 у Хмельницькому

Всі анонси від: Respublica

З 31 серпня по 2 вересня запрошуємо усіх на фестиваль вуличного мистецтва Respublica.

Вперше фестиваль пройде на міському пляжі у Хмельницькому. Цьогоріч це вже 8-й фестиваль Respublica.

RespublicaFEST - один із найбільших музичних та street-art фестивалів, котрий щорічно проходив в мальовничому місті Кам’янець-Подільський, і запрошував близько 10.000 відвідувачів. На цей раз фестиваль відбудеться у Хмельницькому. 

Фестиваль дебютував у 2011 році та досі лишається чи не єдиним некомерційним проектом в Україні. Наша мета - виступити інструментом зрушення фестивальної аудиторії із стадії мистецтвоспоглядання і споживання до мистецтвотворення, тобто перетворити гостей фестивалю та громаду міста з простих глядачів на безпосередніх учасників трансформації міста. Подія сучасного вуличного мистецтва у всіх його проявах: музики, малюнку (графіті), танцю, відео-мистецтва.

Протягом трьох днів фестивалю на території фестивального майданчика та у різних частинах міста паралельно відбуваються різні мистецькі акції. Унікальна локація старовинної фортеці XVI століття та неповторна програма (рок, електроніка, класична музика, імпровізаційний джаз, поетичні читання, video art і т.д.) вже давно зробили його одним із найцікавіших заходів на культурній мапі України. Мікс різноманітної музики, мистецьких проектів, освітніх панелей і програм міжнародного обміну вже давно зробили фестиваль місцем зустрічі і спілкування музичної ком’юніті України. У 2018-му RespublicaFEST змінить свою концепцію, стане ще більш концептуальним і різноманітним. Публіка отримає незабутні музичні враження і відпочинок, а музиканти і арт-менеджери зможуть отримати шанс налагодити міжнародну співпрацю з безліччю партнерів фестивалю.

Фестиваль Respublica - учасник рейтингу "100 кращих подій для українського туризму" (Traveling Marketing 3D). Єдиний представник України у міжнародному проекті Google Street Art Project. Цього року ройде одразу на 4 сценах по всьому місту. 

За 7 років на сценах фестивалю виступали гурти з України, Білорусі, Польщі, Росії, Туреччини, Німеччини, такі як: Ляпис Трубецкой, Тартак, LOUNA, Dakh Daughters, Trubetskoy, Сергій Бабкін, С.К.А.Й., Onuka, Brutto, O.Torvald, Stoned Jesus, The Вйо, Kozak System, Asea Sool, Рэспубліка Паліна, The HARDKISS, СКРЯБІН та багато-багато інших. 

 • Вартість першої партії квитків - 400 грн. на всі дні фестивалю з 31 серпня по 2 вересня 2018. Згодом буде додано можливість купити квиток на 1 фестивальний день та на одну сцену.

Квитки в наметове містечко будуть доступні для покупки незабаром. Місце проведення поки тримається в таємниці. Але організатори обіцяють, що локація, як завжди, буде вкрай барвистою і по-своєму унікальною.

 • Вартість квитків: 450 грн.

Запрошуємо усіх на фестиваль вуличного мистецтва Respublica 2018! 

Коментарі до події (3)
 • Вікторія Віка 28 Травня

  Доброї ночі. Чи можна прийняти участь у фестивалі?

  Адміністратор Хмельницкий Вікторія Віка 29 Травня

  Добрий День. Всі питання до організаторів фестивалю: https://www.facebook.com/andriy.zoin?hc_ref=ARTPWOvl6XJdtWAnliCKKZjspalpErqSF4J9Go0avQTNzaR2bCnYAMmZWu5FBGDXF2w&fref=nf

  Qeti Lashqarava Адміністратор Хмельницкий 10 Липня

  Mojna organizator nomer respublika gruzinski kuxnia genacvale
Розклад
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Хмельницького завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook