Фестиваль Respublica 2020 у Хмельницькому. Програма фестивалю Respublica 2020

Фестиваль Respublica 2020 у Хмельницькому. Програма фестивалю Respublica 2020

Всі анонси від: Respublica

З 28 серпня по 30 серпня запрошуємо усіх на фестиваль вуличного мистецтва Respublica.

Вдруге фестиваль пройде на міському пляжі у Хмельницькому. Цьогоріч це вже 10-й фестиваль Respublica.

RespublicaFEST - один із найбільших музичних та street-art фестивалів, котрий проходив в мальовничому місті Кам’янець-Подільський, і запрошував близько 10.000 відвідувачів. Другий рік поспіль цей фестиваль пройде у Хмельницькому. 

Останній фестиваль сезону 2020, найкраще завершення літа!

Фестиваль, який відшукує та народжує зірки. Саме тут починають свій шлях гурти, які вже через 2-3 роки стають хедлайнерами інших фестивалів. "Respublica" - фестиваль який не зважає на тренди, міксує олдскульні традиції та сучасну інноваційну музику та дивиться на три кроки вперед у майбутнє! Саме тут ви зможете побачити на головній сцені поруч з хедлайнером нікому не відомий, але цікавий молодий гурт.

Зароблені гроші фестиваль витрачає на соціальні проєкти в містах та селах Поділля. Художні пленери, музичні резиденції, стінопис та графіті, книжки безпритульних поетів - це тільки невелика частина з проєктів фестивалю Respublica.

Фестиваль дебютував у 2011 році та досі лишається чи не єдиним некомерційним проектом в Україні. Наша мета - виступити інструментом зрушення фестивальної аудиторії із стадії мистецтвоспоглядання і споживання до мистецтвотворення, тобто перетворити гостей фестивалю та громаду міста з простих глядачів на безпосередніх учасників трансформації міста. Подія сучасного вуличного мистецтва у всіх його проявах: музики, малюнку (графіті), танцю, відео-мистецтва.

Протягом трьох днів фестивалю на території фестивального майданчика та у різних частинах міста паралельно відбуваються різні мистецькі акції. Унікальна локація старовинної фортеці XVI століття та неповторна програма (рок, електроніка, класична музика, імпровізаційний джаз, поетичні читання, video art і т.д.) вже давно зробили його одним із найцікавіших заходів на культурній мапі України. Мікс різноманітної музики, мистецьких проектів, освітніх панелей і програм міжнародного обміну вже давно зробили фестиваль місцем зустрічі і спілкування музичної ком’юніті України. У 2018-му RespublicaFEST змінить свою концепцію, стане ще більш концептуальним і різноманітним. Публіка отримає незабутні музичні враження і відпочинок, а музиканти і арт-менеджери зможуть отримати шанс налагодити міжнародну співпрацю з безліччю партнерів фестивалю.

Фестиваль Respublica - учасник рейтингу "100 кращих подій для українського туризму" (Traveling Marketing 3D). Єдиний представник України у міжнародному проекті Google Street Art Project. Цього року ройде одразу на 4 сценах по всьому місту.

За 10 років на сценах фестивалю виступали гурти з України, Білорусі, Польщі, Росії, Туреччини, Німеччини, такі як: Ляпис Трубецкой, Тартак, LOUNA, Dakh Daughters, Trubetskoy, Сергій Бабкін, С.К.А.Й., Onuka, Brutto, O.Torvald, Stoned Jesus, The Вйо, Kozak System, Asea Sool, Рэспубліка Паліна, The HARDKISS, СКРЯБІН та багато-багато інших. 

Місце проведення молодіжний парк. 

Цього року на фесті будуть запалювати понад 70 гуртів. Частина з них - молоді та маловідомі, однак не менш креативні та круті, зазначають організатори. Всього на участь у фесті надійшло понад 400 заявок від музичних колективів країни. Обрали найкращих, тому обіцяють якісну музику. 

Всі люди хочуть бачити на сцені відомі гурти. Ми в цьому році вирішили піти іншим шляхом, бо нашу молодь треба просувати. На головній сцені виступатимуть гурти, які ми помітили минулого року і їх музика набагато цікавіша багатьох розпіарених хедлайнерів. До прикладу, гурт "The Unsleeping" з Умані, пограв у нас минулого року. Завдяки тому, що вони були у нас, їх помітили і далі вони поїхали від України на найбільший музичний фестиваль світу "Sziget Festival 2019". Їхав Іван Дорн, "Alyona Alyona" і вони, - розповів один із організаторів "Respublica FEST" Андрій Зоїн.

Детальна програма фестивалю: ближче до дати "старту".

Мистецтво - наша зброя!

Вартість квитка: 500 грн.

Запрошуємо усіх на фестиваль вуличного мистецтва Respublica 2020 у Хмельницькому! 

Фестиваль Respublica 2020 у місті Кам`янець-Подільський!

Коментарі до події (9)
 • Alex Alex 07 Березня

  Тільки під вікнами мера, а не на пляжі, поважайте спокій району.
 • Игор Пидосычный 11 Серпня

  Доброго дня чи можна взяти участь у фестивалі. З батутами і виїзною кухнею

  Адміністратор Хмельницкий Игор Пидосычный 22 Серпня

  Звертайтеся сюди: https://www.facebook.com/respublicafest/
 • Natali Pavenskaya 28 Серпня

  Доброго дня! Окрім сайту, де ще можна придбати квитки? Кількість квитків обмежена?

  Адміністратор Хмельницкий Natali Pavenskaya 30 Серпня

  Добрий День, через посилання або ж через сайт!
 • Вікторія Віка 28 Травня

  Доброї ночі. Чи можна прийняти участь у фестивалі?

  Адміністратор Хмельницкий Вікторія Віка 29 Травня

  Добрий День. Всі питання до організаторів фестивалю: https://www.facebook.com/andriy.zoin?hc_ref=ARTPWOvl6XJdtWAnliCKKZjspalpErqSF4J9Go0avQTNzaR2bCnYAMmZWu5FBGDXF2w&fref=nf

  Qeti Lashqarava Адміністратор Хмельницкий 10 Липня

  Mojna organizator nomer respublika gruzinski kuxnia genacvale
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення