Фестиваль Respublica 2018 у Хмельницькому

Фестиваль Respublica 2018 у Хмельницькому

Всі анонси від: Respublica

З 31 серпня по 2 вересня запрошуємо усіх на фестиваль вуличного мистецтва Respublica.

Вперше фестиваль пройде на міському пляжі у Хмельницькому. Цьогоріч це вже 8-й фестиваль Respublica.

RespublicaFEST - один із найбільших музичних та street-art фестивалів, котрий щорічно проходив в мальовничому місті Кам’янець-Подільський, і запрошував близько 10.000 відвідувачів. На цей раз фестиваль відбудеться у Хмельницькому. 

Фестиваль дебютував у 2011 році та досі лишається чи не єдиним некомерційним проектом в Україні. Наша мета - виступити інструментом зрушення фестивальної аудиторії із стадії мистецтвоспоглядання і споживання до мистецтвотворення, тобто перетворити гостей фестивалю та громаду міста з простих глядачів на безпосередніх учасників трансформації міста. Подія сучасного вуличного мистецтва у всіх його проявах: музики, малюнку (графіті), танцю, відео-мистецтва.

Протягом трьох днів фестивалю на території фестивального майданчика та у різних частинах міста паралельно відбуваються різні мистецькі акції. Унікальна локація старовинної фортеці XVI століття та неповторна програма (рок, електроніка, класична музика, імпровізаційний джаз, поетичні читання, video art і т.д.) вже давно зробили його одним із найцікавіших заходів на культурній мапі України.

Фестиваль Respublica - учасник рейтингу "100 кращих подій для українського туризму" (Traveling Marketing 3D). Єдиний представник України у міжнародному проекті Google Street Art Project. Цього року ройде одразу на 4 сценах по всьому місту. 

За 7 років на сценах фестивалю виступали гурти з України, Білорусі, Польщі, Росії, Туреччини, Німеччини, такі як: Ляпис Трубецкой, Тартак, LOUNA, Dakh Daughters, Trubetskoy, Сергій Бабкін, С.К.А.Й., Onuka, Brutto, O.Torvald, Stoned Jesus, The Вйо, Kozak System, Asea Sool, Рэспубліка Паліна, The HARDKISS, СКРЯБІН та багато-багато інших. 

  • Вартість першої партії квитків - 400 грн. на всі дні фестивалю з 31 серпня по 2 вересня 2018. Згодом буде додано можливість купити квиток на 1 фестивальний день та на одну сцену.

Квитки в наметове містечко будуть доступні для покупки незабаром.

Запрошуємо усіх на фестиваль вуличного мистецтва Respublica 2018! 

Коментарі до події
Розклад
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Хмельницького завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook