Motanka у Хмельницькому

Запрошуємо усіх на концерт Motanka.

Захід пройде 3 квітня у Хмельницькій обласній філармонії, початок о 19:00.

Український метал-гурт MOTANKA, який вже встиг гучно заявити про себе, робить наступний логічний (але від цього не менш важливий) крок у своїй творчій діяльності. Музиканти презентують свій довгоочікуваний перший альбом під однойменною назвою, який вони готували багато років – деякі рифи, фрагменти композицій були придумані задовго до створення самого проекту MOTANKA. Реліз альбому відбувся на відомому австрійському метал-лейблі Napalm Records і містить в собі 14 треків, більшість з яких є україномовними.

Головна ідея альбому – єдність людини з природою. «В піснях можна відчути енергію сонця, води, повітря. Відчути єдність і досконалість природи. Силу Карпат. Невід’ємну силу та любов до своєї землі тих людей, які віддали нам всю цю красу в спадок», – коментує басист гурту Сергій Ходорчук (Hodik).

Запис альбому MOTANKA відбувався в Берлінській студії звукозапису Blackstone Studios на плівку – як зазначають самі музиканти, для них це було важливо, адже плівка найкраще зберігає емоційність та «справжність» музики. Цікаво те, що кожна пісня записувалась вживу максимум тричі, після чого обирався найкращий «дубль» для подальшого зведення та мастерингу. А деякі пісні записались навіть з першого дублю. Для запису додатково використовувались різноманітні українські інструменти (цимбали, окарини) та горловий спів.

«Наш альбом – наше дитя! Думаю, найкраще з того, що я писав за життя, і найсильніше, що ми писали у колективі, є у цьому альбомі. А ця музика народилась від усвідомлення коренів, звичаїв, традицій. Це потужні емоції та свіжий подих нашої рідної землі», – каже фронтмен Віктор Верба.

Реліз дебютного альбому гурту відбувся одночасно у сорока країнах світу. До слова, американський медіа Metal Sucks вже встиг назвати альбом «Мотанка» одним з найперспективніших і «ймовірно найкращим альбомом 2019 року».

  • Вартість квитків: 130-390 грн.

Детальна інформація та придбання квитків за номером: (0382) 79 44 74

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення