Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про усі розіграші у Хмельницькому

Виграти квитки у Хмельницькому на цікаві заходи у місті може кожен бажаючий, котрий виконає вчасно всі умови  розіграшу. Правила розіграші квитків у Хмельницькому є досить прозорими та простими.

Отож, щоб отримати квитки  на подію, на яку триває розіграш, необхідно необхідно: 
    1. Підписатися обов’язково на email розсилку нашого сайту, на будь-яку із рубрик;
    2. Написати саме під афішею анонсу, на яку проводиться розіграш, у коментарях посилання на цікаву Вам подію з moemisto.ua/km .(Підписуйте, що це за подія). Без нього не буде враховуватися!
    3. Також в коментарях написати, чому саме ви маєте виграти (коментар повинен бути унікальним, а не скопійованим у іншого учасника).
    4. Всі учасники мають бути друзями (підписниками) наших спільнот ВКонтакте або Фейсбук.
    5. Не забувайте "лайкнути" подію, (тобто відмітити "мені подобається" на сторінці  -
    6. Зробити репост анонсу заходу у соцмеражах - 
Переможці розіграшу визначаються через random.org у зазанчений час.

Будьте уважні: анонімні коментарі та без фото рахуватися не будуть а також без підписки на розсилку електронної адреси також будуть не дійсні (підписуйтеся на email сайту, пишіть справжнє прізвище, щоб уникнути непорозумінь)!

Також на сайті розміщуються анонси тих заходів, на які проводять розіграші квитків у Хмельницькому саме організатори заходів. Мезанізм таких конкурсів теж простий. Організатор створює окрему групу для події в Фейсбуці, Інстаграмі, ВКонтактах, Однокласниках (або ж має одну групу для усіх організованих ним дійств). Учасники мають долучитися до цієї групи, підписатися на новини, поставити «Лайк» та зробити репост. Інколи діють додаткові умови, наприклад, тримати запис про подію в топ-3 на своїй сторінці. Зазначеного дня та в визначений час відбувається сам розіграш та визначення щасливчиків. Проведення таких акцій у соціальних мережах обходиться організатору дуже дешево, але при цьому дозволяє швидко збільшити число підписчиків.

Отож, слідкуйте за анонсами афіші Хмельницького, беріть участь у розіграшах, уважно виконуйте всі умовита вигравайте  квитки. Інформація про результат розіграшу, куди звертатися переможцю за призом та ін. публікується у коментарях під анонсом та у соцмережах.
Успіхів!