Виступ українського рок-гурту "ТІНЬ СОНЦЯ"

Виступ українського рок-гурту "ТІНЬ СОНЦЯ"

23 травня у Хмельницькому біля кінотеатру імені Т.Г. Шевченка відбудеться виступ українського рок-гурту "ТІНЬ СОНЦЯ", початок 19:00.

"Тінь Сонця" представляє унікальний в Україні та світі жанр козацький рок. Чи не єдина українська рок-команда, в якій поряд із гітарами звучить бандура на постійній основі.
Гурт позиціонує себе як послідовник якісної рок-музики зі змістовними, зачасти патріотичними текстами, в яких відроджується славетна українська минувшина, а напівзабута міфологія постає реальністю.

У цей день святкують і День Героїв в Україні. Свято не є офіційним державним. В цей день проходить чимало різних заходів, організованих місцевими органами влади в честь воїнів, які боролися за волю України. 

Запрошуємо усіх на майданчик до кінотеатру Т.Г. Шевченка де пройде патріотично-мистецька акція з виступами різних колективів та гостями "Тінь сонця".

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
Традиції та виникнення Valentine's Day
Традиції та виникнення Valentine's... 14 лютого в Україні та у всьому світу відзначають свято - День Святого Валентина або День всіх закоханих (Valentine's Da...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Хмельницького завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook