«Вперед, соколи!». Волинський народний хор

«Вперед, соколи!». Волинський народний хор

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

Експресивний концерт від Волинського народного хору «Вперед, соколи!» в Хмельницькому 25 березня

Вперше програму було представлено у листопаді 2022 р. в рамках благодійного марафону «Разом переможемо». Тоді й зараз творчий колектив за допомогою концерту збиратиме кошти на підтримку наших мужніх воїнів. Тому купуючи квитки на подію, ви отримаєте не тільки задоволення від співів хору, а зможете пришвидшити Перемогу України.

Державний академічний Волинський народний хор — це молодість і краса українського народного мистецтва та високопрофесійна майстерність виконання. Це заповнені концертні зали, та щирі оплески, це успіх як в Україні, так і в багатьох країнах світу.

Волинський народний хор, який більшість знає, як «Волинь», був створений у Луцьку 1987 р. За весь час існування він провів більш ніж 3 тисячі концертів на рідній землі та за її межами.

З початку війни в Україні їх концертна діяльність стала ще більш активною, бо в такі часи людям потрібне мистецтво, щоб жити та наповнюватись енергією. Тож тепер камерний хор «Волинь» - це культурний фронт, який наповнює  слухачів силою стародавніх українських творів.

Приходьте і ви послухати повстанські, стрілецькі пісні та головну їх кавер-пісню - «Вперед, соколи!» - за словами Івана Багряного! 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення