Кропивничанин розчищає вулиці від снігу (ВІДЕО)

katar
Автор:
katar
22 грудня 2018

Кропивницький, вітай героя нашого часу! 23-річний житель селища Нове Ярослав Білінський розчищає вулиці від снігу за допомогою старенького автомобіля "Москвич", та власноруч виготовленого снігоочисного пристрою.

Кропивничанин розчищає вулиці від снігу (ВІДЕО)

 

Хлопець розповідає, що спочатку планував розчишати сніг лише у себе у дворі, щоб було зручніше виїздити на роботу зранку, але тепер допомагає усій вулиці, адже комунальна снігоочисна техніка до селища Нового ніяк добратися не може.

Пристрій виготовив разом із зятем за рекордно короткий час - сконтруював за два дні, використавши старе колесо від вантажівки та дерев'яну раму. Каже, вийшо неочікувано добре та фактично безкоштовно.

Ярослав чистить вулиці або зранку, або ж після роботи, а сусіди не перестають дякувати юнакові.

Більше дізнаєтеся у відео:

 

 

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Файно маркет вітає з Днем захисту дітей
Файно маркет вітає з Днем захисту д... У перший день літа в Україні, як і в усьому світі, відзначається День захисту дітей. Це особливе свято дитинства, щирих...
Файно поміч: 100 тисяч гривень на продуктові набори від Файно Маркет
Файно поміч: 100 тисяч гривень на п... 100 тисяч гривень на продуктові набори від Файно Маркет В непростий для нашої країни час, коли всі ми боремося зі страш...
Список лікарів готових надавати БЕЗКОШТОВНІ консультації під час карантину
Список лікарів готових надавати БЕЗ... До цих лікарів треба звертатись тільки в разі, якщо Ваш сімейний лікар не на зв׳язку, а швидка не виїжджає до Вас. 
Редакція рекомендує