Кропивничанин розчищає вулиці від снігу (ВІДЕО)

katar
Автор:
katar
22 грудня 2018

Кропивницький, вітай героя нашого часу! 23-річний житель селища Нове Ярослав Білінський розчищає вулиці від снігу за допомогою старенького автомобіля "Москвич", та власноруч виготовленого снігоочисного пристрою.

Кропивничанин розчищає вулиці від снігу (ВІДЕО)

 

Хлопець розповідає, що спочатку планував розчишати сніг лише у себе у дворі, щоб було зручніше виїздити на роботу зранку, але тепер допомагає усій вулиці, адже комунальна снігоочисна техніка до селища Нового ніяк добратися не може.

Пристрій виготовив разом із зятем за рекордно короткий час - сконтруював за два дні, використавши старе колесо від вантажівки та дерев'яну раму. Каже, вийшо неочікувано добре та фактично безкоштовно.

Ярослав чистить вулиці або зранку, або ж після роботи, а сусіди не перестають дякувати юнакові.

Більше дізнаєтеся у відео:

 

 

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Кузьма Скрябін. Тест на знання пісень Кузьми Скрябіна
Кузьма Скрябін. Тест на знання пісе... 17 серпня день народження відомого українського співака Кузьми Скрябіна. А 2 лютого 2020 року буде вже 5 річниця, від...
Що чекає Кропивницький на День міста?
Що чекає Кропивницький на День міст... 21 вересня Кропивницький яскраво святкуватиме свій День народження - 265 років! Підготовка до свята триває, ну а ми гот...
За гру на вуличному піаніно кропивничани отримають стильні навушники
За гру на вуличному піаніно кропивн... Кропивничани та гості міста мають змогу отримати стильні навушники за участь у конкурсі!