Кропивничанин розчищає вулиці від снігу (ВІДЕО)

katar
Автор:
katar
22 грудня 2018

Кропивницький, вітай героя нашого часу! 23-річний житель селища Нове Ярослав Білінський розчищає вулиці від снігу за допомогою старенького автомобіля "Москвич", та власноруч виготовленого снігоочисного пристрою.

Кропивничанин розчищає вулиці від снігу (ВІДЕО)

 

Хлопець розповідає, що спочатку планував розчишати сніг лише у себе у дворі, щоб було зручніше виїздити на роботу зранку, але тепер допомагає усій вулиці, адже комунальна снігоочисна техніка до селища Нового ніяк добратися не може.

Пристрій виготовив разом із зятем за рекордно короткий час - сконтруював за два дні, використавши старе колесо від вантажівки та дерев'яну раму. Каже, вийшо неочікувано добре та фактично безкоштовно.

Ярослав чистить вулиці або зранку, або ж після роботи, а сусіди не перестають дякувати юнакові.

Більше дізнаєтеся у відео:

 

 

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
День захисту дітей у Кропивницькому
День захисту дітей у Кропивницькому 1 червня світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Де і як розважатися малюкам цього дня, читайте у  підбірці ан...
Перший міський мурал у Кропивницькому
Перший міський мурал у Кропивницько... У Кpoпивницькому створять перший міський мурал. Художники-муралісти з Києва вже poзпочали poботи на cтіні будинку №22,...
"Руйнування міфів" від Smartum
"Руйнування міфів" від Smartum "Чи не пізно вчити ментальну арифметику після 11 років?" Дуже здивувала ця фраза, яку нас запитали.
Афіша Кропивницького (Кіровоград) завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook