Резиденція Святого Миколая

katar
Автор:
katar
19 грудня 2018

У самому центрі Кропивницького відкрилася резиденція Святого Миколая. З 19 грудня вона готова прийняти всіх бажаючих маленьких кропивничан!

Резиденція Святого Миколая

 

Діти можуть поспілкуватися зі Святим Миколаєм та сфотографуватися з ним. Світлини від професійного фотографа можна буде пізніше знайти у соцмережах.

Кожному маленькому відвідувачеві, який розповість віршик, заспіває пісню або принесе новорічний малюнок, Миколайчик вручить подарунок - пакунок із солодощами.

Відвідати казкову резиденцію встигнуть усі бажаючі. Вона буде працювати в будні дні і у вихідні, з 12.00 до 17.00, аж до 30 грудня за адресою вул.Дворцова, 27/25.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
День захисту дітей у Кропивницькому
День захисту дітей у Кропивницькому 1 червня світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Де і як розважатися малюкам цього дня, читайте у  підбірці ан...
Перший міський мурал у Кропивницькому
Перший міський мурал у Кропивницько... У Кpoпивницькому створять перший міський мурал. Художники-муралісти з Києва вже poзпочали poботи на cтіні будинку №22,...
"Руйнування міфів" від Smartum
"Руйнування міфів" від Smartum "Чи не пізно вчити ментальну арифметику після 11 років?" Дуже здивувала ця фраза, яку нас запитали.
Редакція рекомендує
Афіша Кропивницького (Кіровоград) завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook