Столичні кардіологи безкоштовно прооперували спортсменку з Кропивницького (Відео)

katar
Автор:
katar
07 січня 2019

Потрібно вірити у чудеса! Київські лікарі безкоштовно прооперували Світлану Ракітіну, 75-річну тренерку з Кропивницького.

Столичні кардіологи безкоштовно прооперували спортсменку з Кропивницького (Відео)

 

Колишня спортсменка веде активний образ життя, тренує усіх бажаючих у кропивницькому дендропарку та заряджає позитивом усіх навколо.
Протягом десяти років поспіль Світлана щодня тренувала охочих за допомогою оздоровчого компленку вправ, який розробили самостійно. Жінка  жила завдяки кардіостимулятору, але термін роботи приладу закінчувався, а на новий коштів не було.
Під час операції спортсменка співала улюблені пісні і жалкувала, що пропустить заняття у басейні. До регулярних тренувань жінка повернеться вже через кілька тижнів.

Сюжет про Світлану Ракітіну починається з 40 хвилини 34 секунди.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Кузьма Скрябін. Тест на знання пісень Кузьми Скрябіна
Кузьма Скрябін. Тест на знання пісе... 17 серпня день народження відомого українського співака Кузьми Скрябіна. А 2 лютого 2020 року буде вже 5 річниця, від...
Що чекає Кропивницький на День міста?
Що чекає Кропивницький на День міст... 21 вересня Кропивницький яскраво святкуватиме свій День народження - 265 років! Підготовка до свята триває, ну а ми гот...
За гру на вуличному піаніно кропивничани отримають стильні навушники
За гру на вуличному піаніно кропивн... Кропивничани та гості міста мають змогу отримати стильні навушники за участь у конкурсі!