Столичні кардіологи безкоштовно прооперували спортсменку з Кропивницького (Відео)

katar
Автор:
katar
07 січня 2019

Потрібно вірити у чудеса! Київські лікарі безкоштовно прооперували Світлану Ракітіну, 75-річну тренерку з Кропивницького.

Столичні кардіологи безкоштовно прооперували спортсменку з Кропивницького (Відео)

 

Колишня спортсменка веде активний образ життя, тренує усіх бажаючих у кропивницькому дендропарку та заряджає позитивом усіх навколо.
Протягом десяти років поспіль Світлана щодня тренувала охочих за допомогою оздоровчого компленку вправ, який розробили самостійно. Жінка  жила завдяки кардіостимулятору, але термін роботи приладу закінчувався, а на новий коштів не було.
Під час операції спортсменка співала улюблені пісні і жалкувала, що пропустить заняття у басейні. До регулярних тренувань жінка повернеться вже через кілька тижнів.

Сюжет про Світлану Ракітіну починається з 40 хвилини 34 секунди.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
День захисту дітей у Кропивницькому
День захисту дітей у Кропивницькому 1 червня світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Де і як розважатися малюкам цього дня, читайте у  підбірці ан...
Перший міський мурал у Кропивницькому
Перший міський мурал у Кропивницько... У Кpoпивницькому створять перший міський мурал. Художники-муралісти з Києва вже poзпочали poботи на cтіні будинку №22,...
"Руйнування міфів" від Smartum
"Руйнування міфів" від Smartum "Чи не пізно вчити ментальну арифметику після 11 років?" Дуже здивувала ця фраза, яку нас запитали.
Афіша Кропивницького (Кіровоград) завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook