У Кропивницькому відкрився перший магазин MOYO

Землянська Тетяна
Автор:
Землянська Тетяна
22 серпня 2019

Купувати офіційну техніку і електроніку в Кропивницькому стало значно простіше

У Кропивницькому відкрився перший магазин MOYO

 

Офіційної техніки і електроніки в Кропивницькому стало більше. 23 серпня в місті відкривається магазин MOYO. Крім смартфонів, ноутбуків та іншої портативної електроніки в ньому представлена побутова техніка, електротранспорт та системи розумного будинку. Магазин розпочинає роботу за адресою вул. Юрія Коваленка, 2а (біля  Велмарта) і буде  першим «представництвом» MOYO в Кропивницькому.

Ключовою особливістю мережі магазинів MOYO є те, що в ній продається тільки офіційна техніка з повним пакетом гарантійного та післягарантійного обслуговування.  Так, покупець отримує професійну консультацію, сервісні послуги, прийом техніки на гарантійний ремонт, проведення негарантійного ремонту та обслуговування техніки, а також викуп за програмою Trade-in. Таким чином MOYO забезпечує повний цикл купівельних потреб з повним дотриманням українського законодавства і прав споживачів.

Однією з ключових цінностей MOYO є турбота про покупця. Так, якщо чогось не виявиться в наявності, його безкоштовно доставлять в магазин за запитом. Крім того, можлива безкоштовна доставка (pick-up) практично всього асортименту товарів, представленого на сайті moyo.ua, включаючи дитячі іграшки, товари для дому, інструменти та багато іншого.

Про компанію: MOYO - мережа роздрібних магазинів техніки та електроніки.  Перший магазин MOYO почав роботу в 2009 році, а сьогодні мережа налічує вже 49 торгових точок, розташованих в 26 містах по всій Україні. У магазинах MOYO і на сайті moyo.ua покупцеві пропонує широкий асортимент техніки та електроніки, велика і дрібна побутова техніка, дитячі товари, електротранспорт і багато іншого. MOYO - одна з небагатьох мереж, яка торгує виключно офіційною технікою з повним дотриманням українського законодавства, а також пропонує покупцям унікальний сервіс та послуги.

MOYO. Надійно. офіційно

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
10 речей, які потрібно встигнути зробити до кінця літа у Кропивницькому
10 речей, які потрібно встигнути зр... Серпень закінчується - а разом з ним добігає кінця літо. Далі - вересень з його ніжними світанками та романтичним заходо...
Школы иностранных языков и центры развития ребенка  в Кропивницком: анализируем и выбираем
Школы иностранных языков и центры р... Почему  стоит отдавать ребенка на внешкольное обучение?
Кузьма Скрябін. Тест на знання пісень Кузьми Скрябіна
Кузьма Скрябін. Тест на знання пісе... 17 серпня день народження відомого українського співака Кузьми Скрябіна. А 2 лютого 2020 року буде вже 5 річниця, від...