У Кропивницькому відкрився перший магазин MOYO

Землянська Тетяна
Автор:
Землянська Тетяна
22 серпня 2019

Купувати офіційну техніку і електроніку в Кропивницькому стало значно простіше

У Кропивницькому відкрився перший магазин MOYO

 

Офіційної техніки і електроніки в Кропивницькому стало більше. 23 серпня в місті відкривається магазин MOYO. Крім смартфонів, ноутбуків та іншої портативної електроніки в ньому представлена побутова техніка, електротранспорт та системи розумного будинку. Магазин розпочинає роботу за адресою вул. Юрія Коваленка, 2а (біля  Велмарта) і буде  першим «представництвом» MOYO в Кропивницькому.

Ключовою особливістю мережі магазинів MOYO є те, що в ній продається тільки офіційна техніка з повним пакетом гарантійного та післягарантійного обслуговування.  Так, покупець отримує професійну консультацію, сервісні послуги, прийом техніки на гарантійний ремонт, проведення негарантійного ремонту та обслуговування техніки, а також викуп за програмою Trade-in. Таким чином MOYO забезпечує повний цикл купівельних потреб з повним дотриманням українського законодавства і прав споживачів.

Однією з ключових цінностей MOYO є турбота про покупця. Так, якщо чогось не виявиться в наявності, його безкоштовно доставлять в магазин за запитом. Крім того, можлива безкоштовна доставка (pick-up) практично всього асортименту товарів, представленого на сайті moyo.ua, включаючи дитячі іграшки, товари для дому, інструменти та багато іншого.

Про компанію: MOYO - мережа роздрібних магазинів техніки та електроніки.  Перший магазин MOYO почав роботу в 2009 році, а сьогодні мережа налічує вже 49 торгових точок, розташованих в 26 містах по всій Україні. У магазинах MOYO і на сайті moyo.ua покупцеві пропонує широкий асортимент техніки та електроніки, велика і дрібна побутова техніка, дитячі товари, електротранспорт і багато іншого. MOYO - одна з небагатьох мереж, яка торгує виключно офіційною технікою з повним дотриманням українського законодавства, а також пропонує покупцям унікальний сервіс та послуги.

MOYO. Надійно. офіційно

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Черная пятница 2019. Распродажи и скидки Кропивницкого
Черная пятница 2019. Распродажи и с... Узнайте первыми, когда будет Черная пятница в Кропивницком 2019, на нашем сайте!     
10 речей, які потрібно встигнути зробити до кінця літа у Кропивницькому
10 речей, які потрібно встигнути зр... Серпень закінчується - а разом з ним добігає кінця літо. Далі - вересень з його ніжними світанками та романтичним заходо...
Школы иностранных языков и центры развития ребенка  в Кропивницком: анализируем и выбираем
Школы иностранных языков и центры р... Почему  стоит отдавать ребенка на внешкольное обучение?