Презентація збірки “Чумацькі пісні передстепового правобережжя”

Презентація збірки “Чумацькі пісні передстепового правобережжя”

Всі анонси від: Обласна бібліотека ім. Чижевського

 

16 вересня 2019 року о 15.00 у відділі мистецтв відбудеться презентація етномузичної збірки “Чумацькі пісні передстепового правобережжя”, автором якої є знаний на Кіровоградщині музикознавець, етномузиколог, науковець музею музичної культури ім. Кароля Шимановського Олександр Терещенко.

До збірки увійшли деталізовані нотації та тексти 145 чумацьких і споріднених з ними пісень, записаних автором та його колегами у кінці ХХ - на початку ХХІ століть у Кіровоградській, на півдні Черкаської, заході Дніпропетровської областей від місцевих сторожилів.

Презентація проводиться в рамках проекту, який реалізується за підтримки Українського культурного фонду ГО «Центр розвитку національних культур «Єдина родина», Музеєм музичної культури ім.К.Шимановського, Лабораторією етномузикології НМАУ ім.П.Чайковського та управлінням культури і туризму Міської ради міста Кропивницького.

Мистецька подія пройде у формі творчої зустрічі з автором книги Олександром Терещенком, який розкаже про фольклорні експедиції 1990-2000-х років, під час яких були здобуті рідкісні матеріали - уламки цілісних колись артефактів, окремі розрізнені фрагменти, релікти майже зниклої культури.

Усіх, кого цікавить фольклорна спадщина українського народу, запрошуємо на презентацію збірника “Чумацькі пісні передстепового правобережжя” та на зустріч з Олександром Терещенком.

У заході заплановані виступи фольклорних гуртів “Дике поле” та “Млиночок”.

Презентація проходитиме за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24, відділ мистецтв. Вхід - вільний.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення