Про проект

Афіша Кропивницького – всі події в одному місці.

Часто можна почути, що в нашому невеличкому місті нікуди піти, немає чого робити і чого подивитись. Ви тільки зазирніть на сайт МоєМісто! А тут… безліч подій на кожен день і будь-який смак.

Тут, на сайті moemisto.ua/kr ви знайдете ідеї для себе, своєї малечі, веселого сімейного відпочинку, куди сходити з друзями, де провести романтичний вечір з коханими.

Кропивницький сайт МоєМісто пропонує події у різних рубриках: кіно, театр, вечірки, навчання, суспільні події, дитячі розваги та багато-багато іншого.

Якщо Ви кіноман, тут знайдете всі актуальні прем’єри від кінотеатру. Клікайте на подію, читайте опис, дивіться розклад сеансів і навіть переглядайте трейлер.

Якщо Ви затятий театрал, то зможете слідкувати за всіма вистави нашого знаменитого драматичного театру ім. Кропивницьго та гастролями інших театрів, які привозять свої вистави до нас.

Хочете дізнатись щось нове і повчитись – Welcome. Тренінги, семінари, майстер-класи для вас і ваших маленьких чад.

Переглянувши афішу, ви зможете дізнатись інформацію про подію, переглянути фото та відео, дізнатись де і коли відбуватиметься подія, її вартість і навіть купити квитки онлайн.

Тож, хапайте свій гаджет, вмощуйтесь на зручному диванчику і обирайте!

До речі, ви можете підписатись на розсилку подій і отримувати інформацію на email. Також ми маємо Telegram-канал, який не дасть вам пропустити жодного цікавого моменту!

Якщо ви хочете добавити свою подію, заходьте в розділ https://moemisto.ua/kr/new

Сайт МоєМісто працює для вас! Ми хочемо, щоб ви завжди були в курсі всіх подій нашого міста.

Ми працюємо для вас і вашого задоволення!