Саттва йога: майстер-клас у Кропивницькому

Саттва йога: майстер-клас у Кропивницькому

Всі анонси від: Драйв, центр здоров'я

11 листопада центр здоров'я "Драйв" запрошує на майстер-клас Юрія Швеця - медика, йогатерапевта, мануального терапевта. Юрій - професійний, досвідчений і вдумливий викладач йоги, засновник школи йоги. Досвід практики більше 25 років, досвід викладання більше 15 років. Девіз - якісна і безпечна йога для всіх.
Юрій почав займатися йогою в 12 років під керівництвом свого діда, Гончарука Григорія Івановича, викладача спортивної медицини. Навчався йоги у безлічі видатних викладачів. В цілому, Юрій Швець брав участь в більш сотні семінарів, курсах і тренінгах з йоги.

Юрій викладає хатха йогу з елементами стилів Універсальної йоги, Шивананда йоги, сукшма вьями, свастха і аштанга йоги. Співпрацює з провідними центрами йоги в Україні та за кордоном. Завдяки багаторічному досвіду практики йоги і величезному досвіду викладання, Юрій розробив авторську систему роботи з розумом і тілом. Цей підхід включає збалансоване опрацювання всіх оболонок тіла за допомогою практик шаткарми, пранаями, вьяям, асан, Віньяс, технік концентрації і медитації.

Початок об 11:00.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення