Сезон атракціонів у Парку культури

Сезон атракціонів у Парку культури

Всі анонси від: Парк культури та відпочинку

Новий сезон атракціонів у Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького після карантину розпочинається з 24 липня!
 

Завтра, 24 липня, запрацюють атракціони у Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького. Про це повідомила речниця парку Ірина Вовк.
Через технічний стан не працюватиме сімейний атракціон «Автодром», але усі інші атракціони – сімейні, дитячі та екстремальні – запрацюють. Ціни з минулого року залишилися незмінними.

До Ваших послуг атракціони для дітей і дорослих, містечко Пригод, лінії перешкод, дитячі ігрові майданчики та єдине у місті колесо огляду!

"Щовихідних та у святкові дні приходьте відпочивати і розважатися разом з вашими дітлахами до Парку", - запрошують організатори.

Квитки можна придбати у касах або через Інтерент (QR код).

Графік роботи залишається незмінним - з 11.00 до 20.00 год. 
Вихідні дні - понеділок та вівторок.
Вартість квитків:
 • дитячий – 20 грн,
• дорослий – 30 грн. 

Коментарі до події (1)
  • Юлия Степанова 13 Червня

    Все начебто добре, але хотілось би зауважити на те, що атракціони працюють, але в той же час при людях і дітях працює кран, перевозить тут же атракціони з місця на місця. Ведуться будівельні роботи без яких ніби то огорож!!! Бетономегалка стоїть прямо на стежці і обмежує проїзд дитячих і інвалідних візочків і батьки переносять на руках важки візки. Це буде обурюю!!!!! Прошу звернути увагу керівництво!!!
Отримуйте
регулярні оновлення