5 способів як жителям підтримати місцевий бізнес

MoeMisto
Автор:
MoeMisto
20 березня 2020

Коронавірус COVID-19 продовжує поширюватися по всьому світу, впливаючи на життя бізнесу у всьому світі. Більшість людей залишається без роботи та чіткого бачення майбутнього. Тому редакція ТОП 20 пропонує підтримати малий бізнес, адже саме він забезпечує наші заробітні плати та комфортне життя. 

5 способів як жителям підтримати місцевий бізнес

1. Доставка на дім

Поласувати смачненьким можна замовивши доставку на дім і так підтримати улюблений ресторан або кафе. Зараз легко скористатись безготівковим розрахунком.  Не забувайте, що здійснюють доставку навіть повітряних кульок на день народження, квітів, косметики з салонів краси чи одягу з невеликих крамниць.

2. Онлайн-купівлі

Подумайте про купівлю товарів у локальних виробників. Простіше зателефонувати і дізнатись про наявність та умови доставки саме тієї продукції, до якої ви звикли, ніж шукати її у супермаркеті. Так ви уникнете зайвих контактів, зекономите час і залишитесь з тим, що любите.

3. Онлайн-послуги

Життя продовжується, не зважаючи на карантин. Варто далі вивчати іноземну мову чи займатись у фітнес-залі. Не відмовляйтесь від придбаного курсу чи абонементу і проходьте всі заняття онлайн. І це хороший спосіб чимось зайняти дітей.

4. Подарункові сертифікати

Свята також ніхто не відміняв. Зараз неможливо вийти до магазину, щоб обрати цікавий подарунок, а при виборі з інтернету не завжди вгадаєш. Тому варто задуматись про купівлю подарункового сертифікату, який можна використати після карантину. Крім того, завжди непогана ідея порадувати себе. Наприклад, придбайте сертифікат на тренування у фітнес-залі, який використаєте згодом. Так ви забезпечте готівкою цей бізнес, а самі залишитесь у виграші, адже багато хто зараз пропонує хороші знижки.

5. Діліться власним досвідом

Підтримайте у соціальних мережах бізнес, що змушений взяти «паузу». Ви допоможете бізнесу нагадати про себе та охопити більшу аудиторію. Діліться позитивним досвідом власних покупок або враженнями від послуг.

Місцевий бізнес – серце Львова. Підтримаємо його серцебиття.

Дотримуйтесь правил профілактики захворювання та бережіть себе.  

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Парки та сквери Львова, де можна врятуватись від спеки
Парки та сквери Львова, де можна вр... Львів унікальне місто з неймовірною кількістю цікавих місць! Серед них є багато парків та скверів! Пропонуємо добірку п...
Місця у Львові де потрібно загадувати бажання
Місця у Львові де потрібно загадува... У Львові є безліч унікальних та цікавих місць та пам'яток, як варто відвідати! Але окрім екскурсії у місті Лева обов'яз...
25 унікальних куточків України, створених природою та людиною
25 унікальних куточків України, ств... Україна — це країна тисячі мальовничих та загадкових куточків, які можна знайти всюди. Багато з них мають свою історію і...