Як це було колись: раритетні фотографії Львова

MoeMisto
Автор:
MoeMisto
06 червня 2019

З кожним роком місто Лева змінює свій вигляд. На  львівських вулицях більшає новобудов зі сучасними магазинами. Тому пропонуємо Вам переглянути раритетні світлини, аби побачити, яким колись був Львів.

Як це було колись: раритетні фотографії Львова

1. Головна площа міста

Друзі, Ви впізнали площу Ринок? Коли зроблене фото, не відомо. Однак нам здається, що вона у загальному практично не змінилася. Місту вдалося зберегти унікальні пам’ятки архітектури.

2. Проспект Шевченка

Ще одна центральна місцина Львова. Якщо пригледітися, то можна побачити, що усі чоловіки мають капелюхи. Дуже колоритна та цікава фотографія.

3. Площа Галицька

Тут її важко впізнати. Ну принаймні ми довго придивлялися. А Ви одразу помітили, що на світлині зображена площа Галицька?

4. Початок вулиці Личаківської

Ось так виглядала Личаківська колись. Начебто, затишніше було… Чи Ви так не думаєте?

5. Оперний театр

Фотографію було зроблено ще у 1943 році. Оперний театр не міняється. 

Події по темі:
Коментарі до події (2)
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Як добре Ви знаєте Конституцію України? - Тест
Як добре Ви знаєте Конституцію Укра... Друзі, 28 червня - День Конституції України. З цієї нагоди сайт Moemisto.ua підготував для Вас тест, завдяки якому Ви зм...
7 запитань. Тест "Впізнай місце у Львові"
7 запитань. Тест "Впізнай місце у Л... Друзі, пропонуємо Вам пройти цікавий тест. Перевірте, чи Ви добре орієнтуєтеся у місті Лева та знаєте його вулиці. Своїм...
Готуємося до відпочинку: ТОП-4 озер поблизу Львова
Готуємося до відпочинку: ТОП-4 озер... Літо розгулялося не на жарт! Куди можна втекти у спекотний день - далі у нашому огляді!