#ДивоЛеся - Виставка та благодійним аукціон

#ДивоЛеся - Виставка та благодійним аукціон

З нагоди 150-ої річниці від дня народження Лесі Українки!

Театр Лесі Українки у співпраці з командою сайту The Devochki разом з його співзасновницею - художницею Лесею Мазанік, презентують виставку #ДивоЛеся у Львові, а також проведуть онлайн-аукціон. 

Відкриття виставки #ДивоЛеся відбудеться 25 лютого о 19:00 в фойє Театру Лесі. Окрім картин на вас чекає музично-перформативний jam-session спільно з музикантами з ДК Назва Павлом Гоцом та Ярославом Яровенком у колаборації з акторами Театру Лесі Українки - Віталіком Гордієнком та Андрієм Кравчуком.

"Основна iдея арт-проєкту #ДивоЛеся - висвітлити роль жінок в історії та культурі, яка часто залишається непоміченою та забутою. Ми хочемо віддати шану великим жінкам у всьому світі, та передусім саме Лесі Українці, яка є однією з найвидатніших жіночих постатей в культурі України", - додають організатори. 

Всі представлені на виставці портрети можна придбати в рамках Благодійного аукціону в онлайн-форматі. Всі кошти, виручені на аукціоні, будуть перераховані ГО Центр "Жіночі перспективи" на діяльність проєкту "Жінка для жінки", що займається підтримкою жінок у скрутних життєвих ситуаціях. Результати аукціону будуть оголошені 4 березня 2021 року.

Коли: з 25 лютого до 18 березня.

Графік роботи:

ПН - Вихідний.
ВТ-НД - 14:00-18:00.

Де: вул. Городоцька, 36.

Більш детальну інформацію про подію можна отримати ТУТ

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення