Круглий стіл: ЕСО-технології в індустрії гостинності

Круглий стіл: ЕСО-технології в індустрії гостинності

23 січня 2019 р. у м. Львові відбудеться круглий стіл на тему "ЕСО-технології в індустрії гостинності". Захід відбудеться у рамках проекту "ECO LIFE: життя у стилі еко", орагнізаторами якого є: Економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівська міська рада та Національна туристична організація України.

До участі запрошуємо представників HoReCa, ЗМІ та всіх бажаючих долучитися до реалізації еко-трендів в середовищі міста!

Нагадуємо, що проект "ECO life: життя у стилі еко" - це освітня платформа для пропаганди еко-трендів в середовищі міста. Він зорієнтований на соціально-свідому, підприємливу та ініціативну студентську молодь, готову змінювати усталені стереотипи.

Проект передбачає організацію низки круглих столів за напрямами: HoReCa; установи, організації та офіси; дитячі дошкільні заклади та заклади середньої освіти; домогосподарства. Крім того, будуть організовані навчання, моніторинг екологічної проблематики, написання проектів та їх реалізація.

ПОСТІЙНІ УЧАСНИКИ КРУГЛИХ СТОЛІВ: 📌 Ростислав Михайлишин, декан економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка; 📌 Andriy Moskalenko, заступник міського голови з питань розвитку Львівької міської ради; 📌 Demkura Taras, старший віце-президент Національної туристичної організації України; 📌 Ірина Оршак, голова постійної комісії екології та природокористування Львівської міської ради; 📌 студенти, викладачі, представники соціально відповідального бізнесу. КООРДИНАТОРИ ПРОЕКТУ: 📌 Ірина Гнилякевич-Проць, доцент кафедри маркетингу ЛНУ імені Івана Франка - (067) 672 12 18. 📌 Наталія Ільків, доцент кафедри економічної теорії ЛНУ імені Івана Франка - (097) 340 53 85. ☘️Пропонуємо зробити крок до екологічної трансформації соціуму!

Реєстрація - тут

Місце: Конференц-зал "Опера-Пасаж", м. Львів, проспект Свободи, 27. ▪️ Час: 23 січня 2019 р. о 16.00.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Львова завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook