Наталка Криничанка. Творчий вечір у Львові

Наталка Криничанка. Творчий вечір у Львові

23 лютого, 18:00 Львівський Театр Ляльок (площа Данила Галицького, 1).

Знаємо, що багато львів'ян вже дуже давно чекали на цей концерт. І, нарешті, це станеться у суботу, 23 лютого 2019 року. Саме в цей день у Львові відбудеться, без перебільшення, ексклюзивний за останні десять років творчий вечір Наталки Криничанки - чи не найвідомішого у Львові барда, авторки та виконавиці пісень у жанрі співаної поезії.

Наталка Книничанка - унікальна людина з унікальним оксамитовим голосом, котра за два десятиліття своєї творчої та громадської діяльності зробила величезний вклад у розвиток не лише Львова, а й цілого краю, його культури, архітектрури, збереження історичної пам'яті та створення надійного ґрунту для прийдешніх поколінь. Давайте разом подякуємо їй за це аншлагом на єдиному за останнє десятиліття її великому концерті. У альбомі Наталки Криничанки «Я кохаю цього чоловіка» є найвідоміша її «Пісня про Львів» («Маленький Лондон, крихітний Париж»). З часу виходу альбому у 1997 році і до сьогодні безперечно ця пісня стала візитівкою Львова. А сама Наталка, анонсуючи свій концерт, так каже про рідне місто і життя у ньому: «Життя - від пісні до пісні, з зупинками, випадковими пасажирами Львівського трамваю, крізь заплакані вікна і нав'язливе відчуття присутності когось з іншої епохи, але такого ж як і ти - узалежненого від цих левів».

На творчому вечорі «Хто я у музиці твоїй?» Наталка виконає всі свої найкращі пісні. А разом з тим деякі пісні Криничанки ексклюзивно заспівають запрошені гості вечора - майстри у справі співаної поезії: Наталія Кухар, Ліля Кобільник, Володимир Кудовба, Зоя Слободян та Петро Борусяк. І невеличка таємниця - родзинкою вечора стане дитячий хор «Пролісок» ДДШМ 10 м. Львова. Уявляєте, як звучатиме пісня Криничанки у виконанні дитячого хору? Пізнати потаємне разом з піснями авторки і виконавиці Наталки Криничанки та її гостями запрошуємо Вас у суботу, 23 лютого 2019 року у Театр Ляльок. Буде атмосферно та незабутньо, дуже по-львівськи... Маленький Лондон, крихітний Париж, Покритий млою, ти тихенько спиш. Не підберу для тебе кращих слів, Ти мій єдиний, найдорожчий Львів...

Коментарі до події
Розклад
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Львова завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook