Дізнайтеся більше про національний драматичний театр ім. Марії Заньковецької

Театр Заньковецької, котрий має статус академічного, почав свою роботу у 1842 році. Тоді це був величезний заклад, що був третім за величиною у Європі після італійської «Ла Скали» (Мілан), та німецького придворного театру у Дрездені. Побудований коштом відомого мецената С. Скарбека, він і зараз вважається найдорожчою будівлею галицької столиці. А все завдяки тому, що при будівництві на болотистій місцевості використано 16 тис. дубових паль із дерев, зрубаних у його власному маєтку. Усі кошти, якими володів граф, були вкладені у будівлю нового театру, а коли їх не вистарчило гроші вдалося залучити від закладеного майна мецената.

Сьогодні драматичний театр у Львові займає цілий квартал, а його адреса – вул. Л. Українки, 1. Він має майже півтори тисячі місць, розташованих у глядацькій залі у формі підкови. На сцені виступають професійні актори, в тому числі народні та заслужені артисти України, оркестр із 24 музикантів. А ще при закладі працює безліч цехів – костюмерний, реквізитний, пошивний, гримерно-пастижерний, художньо-освітлювальний та радіоозвучувальний, художньо-виробничий, художньо-декоративний, машинно-монтувальний.

Репертуар театру Львова досить широкий та різноманітний, проте кожного сезону він покращується та вдосконалюється. А ще із власними постановками сюди приїжджають трупи із інших міст. Власну програму має і оркестр закладу – проект «Відчинилося життя», в котрому беруть участь незрячі митці з усього світу. Не пропустити цікаве дійство чи прем’єру, на котру очікує вдячна публіка, допоможе афіша театру Заньковецької. Придбати квитки можна у касі закладу, зв’язатись з котрою можна по телефону +38 (032) 235-55-83. 

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення