Усіх запрошують на поетичний ретро-дворик, який облаштують у дворику Ратуші 3 травня. Початок - о 16.00. Вхід - вільний, але за умови попередньої реєстрації.
На Вас очікують кількагодинні поетичні читання!
"Тут кожен може виступити зі своїми творами, або ж зачитати вірші улюблених українських та іноземних митців слова. Ми не обмежуємо учасників у виборі тем для своїх творів, проте заохочуємо читців розповісти, зачитати вірші українських письменників-дисидентів, шістдесятників, поетів Розстріляного Відродження. Адже цьогоріч значна частина цих авторів святкувала б свої ювілеї", - додають організатори.
Тривалість дійства - 3 години.
До слова, якщо тема виступу учасника/-ці суперечитиме цінностям людяності, пропагуватиме сепаратизм або ж буде принижувати честь та гідність інших учасників, то організатори заходу мають право зупинити виступ та попросити читця покинути сцену.