Концерт «Без обмежень»

НЕ пропустіть 20 лютого відбудеться концерт відомого українського гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Музиканти анонсували грандіозну програму з новинок та перевірених хітів. Буде чесно, красиво, лірично та атмосферно.

Концерт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ в Одесі відбудеться 20 лютого о 19:00 в театрі музичної комедії ім. М. Водяного.

Без кордонів в стилі, без кордонів в почуттях і емоціях ... Музика, в якій відчувається живий саунд, істинний драйв і соковитий смак життя.

Відверті, що віддає великий потік позитивної енергії та заряду в зал, слухачі їх люблять і цінують і при цьому вони поєднують творчий, душевний репертуар з брутальним чоловічим духом, т.к. група складається із справжніх чоловіків. Вокаліст Сергій Танчинця вміє передати емоцію з пісні своїм виконанням глядачам, хоч дуже часто сюжет далеко не з позитивним фіналом.

Саме сьогодні можна сказати, краще пізно ніж ніколи, т.к. до своїх шанувальників, великих залів та визнання група «Без обмежень» йшла протягом 10 років посиленої роботи. Якщо у вас є бажання відкрити для себе нові музичні горизонти, почути щось нове і, можливо, навіть від душі посумувати, тоді не пропустіть цей концерт.

“Вільні люди” – це шостий студійний альбом у дискографії БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. На створення платівки гурт надихнули українці. Під час концертів музиканти спілкувалися з різними людьми та дізнались про їх унікальні історії. У цих людей виявилось багато спільного – українського, душевного, волелюбного. Альбом “Вільні люди” – це пісні з Україною в серці, у яких кожен впізнає себе.

Гурт "Без Обмежень (Without Limits)" - український рок-гурт, який було створено у 1999 році у місті Мукачево Закарпатської області. Склад гурту впродовж часу змінювався, його незмінним лідером і вокалістом є Сергій Танчинець. У репертуарі гурту є пісні українською, а також англійською та російською мовами.
Цього року колектив брав участь у телевізійному проекті Х-фактор і були у команді молодого тренера Антона Савлепова! На жаль, гурту не вдалось вибороти перемогу, чи навіть дійти до суперфіналу. Але однозначно, гурт отримав ще більше популярності та любові глядачів. 

 

 

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення