ДахаБраха в Одесі

Концерт ДахаБраха в Одесі відбудеться 30 травня о 18:00 в театрі музичної комедії ім. М. Водяного.

Творчість колективу, який відомий у всьому світі і традиційно збирає повні зали — це вражаючий музичний etnoperformance, який розширює межі сприйняття сучасної музики. Класифікуючи стиль групи як «етно-хаос», дослідники творчості «ДахиБрахи» відзначають його інноваційне звучання навіть для світової музичної арени. 

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ДАХАБРАХА?

  1. Один із найяскравіших творчих колективів країни.

  2. Спеціальна концертна програма із найкращих та нових робіт.

  3. Довгоочікувана подія, що сповнить життєвої енергії та допоможе досягти внутрішньої гармонії.

Якщо ви є шанувальником чи шанувальницею колективу ДахаБраха і пам’ятаєте рік нашого заснування - то можемо спільно порахувати, що в цьому році нам 20. Половину з цього часу ми живемо й працюємо в країні, на яку напала інша країна. Набагато більша, набагато могутніша і абсолютно немилосердна та дика.
І зрозуміло, що на усіх наших концертах, як поза нашою Батьківщиною, так і в українському турне, ми не зможемо оминути цю тему, адже вона визначає наше життя і творчість, особливо, з 24 лютого 2022 року. Проте, ми гратимемо для вас наші найкращі композиції, що були придумані за 20 років, і особливо приємно буде грати композиції, написані цього 2024-го року.

Ми скучили за нашими рідними українськими глядачами, і щасливі, що цього разу ми зустрінемося з вами в десяти українських містах. Ми мріємо про стійкий мир і спокій в нашій країні та захоплюємося нашими героями, які наближають нашу перемогу своїми вчинками й самопожертвою. Тому всі концерти будуть благодійними, і всі гроші з наших гонорарів підуть на потреби фонду "Птахи" Тати Кеплер, яка ефективно займається допомогою українському війську вже багато років.

Отже, до зустрічі, наші безстрашні неймовірні українці!
Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення