Дживан Гаспарян и Армен Бабаханян

Дживан Гаспарян и Армен Бабаханян

Все анонсы от: Urban Music Hall
Надзвичайні всесвітньовідомі вірменські музиканти їдуть до Одеси:

Дживан Гаспарян-молодший — дудук;
Армен Бабаханян — фортепіано.

Дудук — древній двостулковий дерев'яний духовий інструмент з дерева абрикоса. У 2005 році ЮНЕСКО проголосила вірменський дудук і його музику шедевром нематеріальної спадщини людства.
 


Дживан Гаспарян визнаний найуспішнішим і впливовим музикантом в історії гри на дудуці. Його музика була представлена ​​в голлівудських фільмах, таких як «Оскар», «Гладіатор», «Ронін», «Сіріана», «Кривавий діамант» та інші. Серед учнів Дживана Гаспаряна є той, кому судилося стати його наступником — Дживан Гаспарян-молодший, його онук.

У 2009 році Дживан-молодший виступив з лондонським філармонічним оркестром в Віндзорському замку, де він привернув увагу принца Чарльза.
У 2011 році Дживан Гаспарян-молодший отримав спеціальну нагороду ЮНЕСКО на 8-му Міжнародному музичному фестивалі «Sharq Taronalari» («Мелодії Сходу»), який пройшов в Самарканді, Узбекистан.

Армен Бабаханян — вірменський піаніст. Він отримав призи в Лідсі (5-я премія), Ван Кліберн (3-я премія) і в змаганнях Джини Бахауер (2-я премія). Він є членом ансамблю Cadence. Ансамбль Cadence виконує музику аргентинського танго композитора Астора П'яццолли. 26 травня 2008 року Бабаханян отримав звання заслуженого артиста Вірменії.
 У касі залу діє знижка 30% для пенсіонерів та студентів.
 
 
 
Urban Music Hall
Тел.: (099) 765 4200

 

Комментарии к событию
Получайте
регулярные обновления