Концерт НАОНІ Orchestra

НАОНІ Оркестра в Одесі!

Концерт НАОНІ Orchestra в Одесі відбудеться 10 червня о 19:00 в театры музичної комедії ім. М. Водяного.

Концертна програма «Кіносимфонія» - найкращі саундтреки до фільмів

10 червня 2023 року на сцені Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного, прозвучать найкращі саундтреки до кінофільмів в унікальному аранжуванні НАОНІ Оркестра.

НАОНІ - Національний академічний оркестр народних інструментів України - гордість України і команда справжніх віртуозів, чия найвища професійність, унікальні інструменти, виняткові аранжування та неймовірна музика, яку вони створюють, скорили серця мільйонів людей у всьому світі.

Національний академічний оркестр народних інструментів України не потребує особливого представлення, будучи одним із флагманів країни у жанрі інструментальної музики, яку він віртуозно виконує на традиційних народних інструментах. В арсеналі оркестру є понад 40 відомих, а також дуже рідко вживаних у наші дні інструментів:- від цимбал та бандури до майже забутих бугая, телинки та дримби.

Проте найбільше музичний колектив уславився своїми абсолютно неймовірними аранжуваннями відомих світових хітів та сучасних композицій..
Сім разів колективу заслужено діставалася перемога на проекті “Битва оркестрів”, а за останні кілька років під художнім керівництвом Віктора Гуцала музичні експерименти оркестру ставали дедалі цікавішими, сміливішими та новаторськими. У співпраці з представниками сучасних жанрів музики та топовими виконавцями успішно пройшли спільні концерти з багатьма зірками нашої української сцени, серед яких були ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, колективи «Друга ріка», Mad Heads, KozakSystem та інші.

Чому варто послухати відомі саундтреки до фільмів в оригінальній інтерпретації НАОНІ?

  • Найкращі музичні шедеври в унікальному аранжуванні
  • Приголомшливий колектив та неповторний хор інструментів
  • Феєричне виконання та винятково живий звук

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення