Концерт НАОНІ Orchestra

НАОНІ Оркестра в Одесі!

Концерт НАОНІ Orchestra в Одесі відбудеться 10 червня о 18:00 в театрі музичної комедії ім. М. Водяного

На сцені Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного, відбудеться концерт  НАОНІ Оркестра, який  презентує нову програму «Гуц and Roll. Найкращі інструментальні хіти сучасних українських композиторів».

 

На вас чекає справжній вибух яскравих музикальних емоцій та захоплення від професійного виконання артистів Національного академічного оркестру народних інструментів України, які підкорили своїми виступами всі провідні світові сцени. Тепер ви маєте унікальну нагоду почути твори сучасних українських композиторів, написані у стилі джаз, рок і фолк. А ще музиканти підготували нові аранжування улюблених народних пісень. “Гуцулка Ксеня” і “Ой, у лузі червона калина” - це лише кілька позицій двогодинної концертної програми, яка здивує своєю експресією.

Саме так буває, коли традиційне звучання талановито поєднується з сучасними динамічними ритмами! І це не випадковість, адже НАОНІ сім разів перемагав у шоу “Битва оркестрів”, не тільки в Україні, але і за її межами. Народна інструментальна музика для НАОНІ - це не межа, а тільки початок. Колектив виконує музику інших народів світу, класичні та популярні твори і саундтреки до кінокартин.

НАОНІ - Національний академічний оркестр народних інструментів України - гордість України і команда справжніх віртуозів, чия найвища професійність, унікальні інструменти, виняткові аранжування та неймовірна музика, яку вони створюють, скорили серця мільйонів людей у всьому світі.

Національний академічний оркестр народних інструментів України не потребує особливого представлення, будучи одним із флагманів країни у жанрі інструментальної музики, яку він віртуозно виконує на традиційних народних інструментах. В арсеналі оркестру є понад 40 відомих, а також дуже рідко вживаних у наші дні інструментів:- від цимбал та бандури до майже забутих бугая, телинки та дримби.

Проте найбільше музичний колектив уславився своїми абсолютно неймовірними аранжуваннями відомих світових хітів та сучасних композицій..
Сім разів колективу заслужено діставалася перемога на проекті “Битва оркестрів”, а за останні кілька років під художнім керівництвом Віктора Гуцала музичні експерименти оркестру ставали дедалі цікавішими, сміливішими та новаторськими. У співпраці з представниками сучасних жанрів музики та топовими виконавцями успішно пройшли спільні концерти з багатьма зірками нашої української сцени, серед яких були ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, колективи «Друга ріка», Mad Heads, KozakSystem та інші.

Чому варто піти на концерт НАОНІ?

  • Найкращі музичні шедеври в унікальному аранжуванні
  • Приголомшливий колектив та неповторний хор інструментів
  • Феєричне виконання та винятково живий звук

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення