Вистава Квартал червоних ліхтарів

Вистава Квартал червоних ліхтарів в Одесі відбудеться 25 квітня о 18:00 в театрі музичної комедії ім. М. Водяного

Якщо Ви потрапите на цю комедію, то Вас неодмінно накриє хвиля сміху.

Якщо думаєте, що життя пенсіонера спокійне й позбавлене пристрастей, ви глибоко помиляєтеся. На прикладі вистави “Квартал червоних ліхтарів” можна в цьому переконатися. Звичайний французький пенсіонер на ім'я Альбер вирішив зробити добру справу, навіть не підозрюючи, у що може вилитися для нього ця пригода.

Сюжет: 
Ланцюг неймовірних подій і безглуздих ситуацій стрімко розгортаються в будинку доброчесної французького пенсіонера Альбера. Він думав, що врятував звичайну дівчину від хулігана, але все виявилося набагато складніше, і йому доводиться грати роль кримінального авторитета, втягнутого в детективну історію.
І понеслося: на його голову сиплються неймовірні пригоди, безглузді вбивства, і звичайно ж любов. Йому доводиться спілкуватися з бандитами і при цьому намагатися бути людиною. Феєрична комедія, в якій сміх буде головною складовою частиною.

Суперкомедія для дорослих

Якщо вам здається, що назва говорить багато про що, то не поспішайте - спектакль любить і вміє дивувати. Адже недарма це суперкомедія для дорослих, в якій багато по-справжньому інтимних і смішних моментів. У ній є місце не лише сексу, а й коханню.

Квартал червоних ліхтарів - це

  1. Суперкомедія для дорослих
  2. Чудовий гумор.
  3. Пікантно про важливе.
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення