Майстер-класи СВІТ РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ

Майстер-класи СВІТ РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ

Все анонсы от: Papashon Kids

Ваші діти мріють стати відомими шеф-кухарями чи відкрити власний ресторан? Вони захоплюються кулінарними шоу та напам’ять цитують книги рецептів? Тоді чекаємо майбутніх рестораторів у PapashonKids!

 

По буднях з 15 по 19 липня о 16:00 запрошуємо хлопців та дівчат віком від 5 років на захоплюючі майстер-класи*:

Понеділок 15.07
Майстер-клас «Таємниці ресторанного бізнесу»
Таємничий світ ресторанного бізнесу запрошує до знайомства з різними видами професій, задіяних у роботі ресторану, а також з кухнями народів світу. Можливо саме ваша дитина після цього майстер-класу відкриє ресторан своєї мрії?

 

Вівторок 16.07
Майстер-клас «Професія - бармен»
Хлопці та дівчата дізнаються багато цікавого про роботу бару, опанують майстерність приготування напоївта навіть зможуть вигадати нові коктейлі.

 

Середа 17.07
Майстер-клас «Світ кухні зсередини. Піца»
Маленьких гостей чекає захоплююча екскурсія за лаштунки нашої кухні, де вони зможуть зсередини поглянути на роботу різних процесів та навіть навчаться готувати справжню італійську піцу. 

 

Четвер 18.07
Майстер-клас «Тонкощі японської кухні. Роли»
Японська кухня є надзвичайно самобутньою та має безліч цікавих особливостей, з якими діти познайомляться в ході майстер-класу та навчаться готувати роли.

 

П'ятниця 19.07
Майстер-клас «Кондитерське мистецтво»
Найсолодший майстер-клас, завдякиякомудітидізнаються багато нового про торти, десерти і морозиво, та опанують мистецтвоствореннякондитерськихшедеврів.
 

 

У суботу, 20липня, дітизможутьпроявити себе та прийняти участь у створенні найбільшого торта в Одесі до святкування Міжнародного дня торта, а також позмагаються за перемогу в конкурсі на кращий рецепт коктейлю, який буде введений до нового меню PapashonKids!

 

Чекаємо вас у PapashonKids! Буде весело!

* Вартістьучасті в майстер-класіскладає 210 грн.

** Участь у суботньому заходібезкоштовна для дітей, які брали участь в майстер-класахпротягомтижня. Вартістьвхідного квитка сплачуєтьсявідповідно до затвердженихтарифів.

 
Papashon Kids
Попередній запис за тел. (048) 701 00 88
Комментарии к событию
Получайте
регулярные обновления