No Bucket Opening | OFAM

Цієї суботи, 15 червня, ми відкриваємо оновлену та відремонтовану ТУ САМУ ЗАЛУ МУЗЕЮ. Залу, де кілька років відрами збирали воду, що текла зі стелі, застеляли підлогу плівкою та куди соромилися запрошувати гостей. Від суботи жодних відер та сорому, адже Серебряковську залу Одеського художнього відремонтовано і ми радо запрошуємо вас туди завітати.

Відкриє Серебряковську залу директор музею Олександр Ройтбурд своєю авторською екскурсією — разом з ним ви поговорите про те, як змінилася експозиція і за яким принципом вона формувалася, чому її сміливо можна назвати експозицією «in process» і яких змін чекати найближчим часом.

Це один з перших кроків до повного переформатування музею. Основна мета нової експозиції — створити безперервну лінію модернізму, саме тому місце робіт пізніх передвижників зайняли витвори українського та російського мистецтва першої половини ХХ століття.

Експозицію доповнили роботи одеських художників «Товариства незалежних» — Амшея Нюренберга, Теофіла Фраєрмана і Павла Нітше, а також «Автопортрет» Веніаміна Бабаджана, що його нещодавно подарував музею колишній голова Одеської ОДА Максим Степанов. Окрім них, ви побачите в залі роботи Зінаїди Серебрякової, Наталії Гончарової, Кузьми Петрова-Водкіна, Миколи Реріха, Бориса Кустодієва та Ісаака Бродського, а також роботи Михайла Гершенфельда та Івана Труша, які раніше не експонувалися.

Всі ці зміни допоможуть провести єдину лінію оповіді від модернізму до сучасності і показати більш широку та доповнену картину мистецтва XX-XXI століть під час відновлення експозиції другого поверху Одеського художнього музею.

 

Одесский художественный музей
Тел.: (048) 723 7287
Регистрация: https://bit.ly/2WFSVuU

Комментарии к событию
Получайте
регулярные обновления