Піккардійська терція з концертом у Одесі

Їхні голоси здатні замінити найрідкісніші інструменти, а кожний концерт — це завжди неймовірна феєрія емоцій!

«Піккардійська Терція» 12 червня о 18.00 у театрі музкомедійї Водяного запрошує всіх одеситів і гостей міста на концерт!

Почуємо  всі улюблені пісні, які легендарна вокальна формація створила за 30 років на сцені.

Приходьте заспівати разом із музичними легендами України і відпочити душею, насолоджуючись особливою атмосферою, улюбленими хітами і надзвичайним співом «Піккардійської Терції».

«Піккардійська терція» — визнані метри співу а-капела, гордість України, володарі Шевченківської премії та унікальний колектив, який обожнюють у всьому світі!

Географія виступів формації вражаюча: Польща, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Австрія, Канада, США, Великобританія, Бельгія, Швейцарія і навіть Сінгапур!

Внесок «Терції» у пісенну культуру України — безцінний: у своєму репертуарі музиканти мають понад 400 музичних творів 12-ма(!) мовами та 15 різножанрових альбомів.

На хітах «піккардійців» «Старенький трамвай», «Пустельник», «Берег ріки», «Нехай», «Сад ангельських пісень» виросло не одне покоління українців!

Кожна пісня у їхньому виконанні сповнена неймовірно потужної енергетики та завжди вражає музичною й вокальною досконалістю.

А головне — їхня музика — та, яка по-справжньому творить світ любові, добра та краси.

Зараз «Піккардійська Терція» активно виступає із благодійними концертами та збирає кошти для наших захисників. Вінницький концерт не стане винятком — частина коштів із продажу квитків буде передана на підтримку наших найкращих воїнів Збройних сил України.

Приходьте за незабутніми враженнями 24 квітня до театру музкомедії о 18:00

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення