SALIDA CRUZADA - 8 кроків-танго

Пристрасть і чуттєвість в п'єсі Salida Cruzada - 8 кроків танго

«Salida Cruzada» - це розповідь про найдавнішу в світі науку - танці, які здатні перетворити життя простої людини в щось більше, наповнити її змістом, новими емоціями і відчуттями. Купити квитки на дану п'єсу варто вже зараз, вибравши підходяще місце. 

SALIDA CRUZADA – базова комбінація з восьми кроків аргентинського танго. Подібно до танцю, в стосунках чоловіка та жінки теж вісім етапів — від першого знайомства до справжньої близькості. Танго – це рух удвох. Коли чоловік і жінка зустрічають одне одного, вони ніби чують музику, тоді можна починати танець.

Герої нашої вистави — чотири пари, різні за віком, фахом, життєвим досвідом, та культурним бекграундом. У кожного з них своє уявлення про ідеальні стосунки. Пройшовши вісім кроків зі своїм партнером, хтось розчаровується, а хтось, навпаки, розуміє, що знайшов своє щастя.
Ганна мріє про щасливе сімейне життя: великий будинок, дітей, але для Валерія вона — лише одна із зупинок на шляху довгому і повному пригод. Для Надії важливі узаконені стосунки, але Євгеній не бачить суттєвої різниці між ними та життям у «цивільному шлюбі». «Вічна холостяка» Марина звикла все вирішувати сама, і знайомство з Георгієм розбурхує страх перед стосунками та кардинальними змінами в її усталеному житті. Лідія, журналістка глянцевого видання, бере інтерв’ю у Павла – викладача аргентинського танго, що і є предметом її зацікавлень. З їх знайомства на фотовиставці під назвою «Salida Cruzada» все і починається…

Гармонійне поєднання музики, танцю і любовної історії на сцені в Одесі

«8 кроків танго» - це повість про те, як швидко і раптово закохатися, як прожити цілу історію кохання за кілька танцювальних па. Все починається в невеликій студії, де молоді пари знаходять у своєму вчителя не просто танцювального, але і справжнісінького психологічного гуру. Він розповідає їм про те, що освоєння восьми основних танцювальних кроків - це не що інше, як шлях до пізнання свого партнера і зближення з ним. А тому не дивно, що пари закохуються одне в одного і починають відчувати хімію між собою не тільки на паркеті, а й у житті, проживаючи раптово спалахнувшу закоханість і все її кроки до самого кінця.

Режисер – заслужена артистка України Олена Лазовіч
Художник-постановник – Надія Кошман
Хореографія – Лілія Нагірна, Руслан Сокольник.

У ролях:
Лідія, журналістка — заслужена артистка України Катерина КІСТЕНЬ

Павло, викладач аргентинського танго
— Руслан СОКОЛЬНИК

Марина, викладачка в музичній школі, старша сестра Павла
— заслужена артистка України Олена ЛАЗОВІЧ

Георгій, філолог, однокласник Лідії
— Юрій ВУТЯНОВ

Ганна, історик, молодша сестра Павла
— Катерина ВАРЧЕНКО

Валерій, PR-менеджер
— Володимир ЗАЄЦЬ

Надія, майстер манікюру, сусідка Марини
— Катерина РУБАШКІНА

Євгеній, офісний працівник
— Олександр ВАСІН

Тим, хто хоче дізнатися цікаву історію з життя і відчути море ніжних емоцій, цей спектакль безсумнівно піде на користь, зміцнюючи сімейні відносини.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення