Вистава «Гранд». Прем'єра

Вистава Вистава «Гранд». Прем'єра в Одесі відбудеться 3 та 4 квітня о 19:00 в театрі музичної комедії ім. М. Водяного

Надвичайна і занадто смішна комедія

“Театр здійснюється не на сцені, а в душі глядача”

Театральна прем'єра сезону - вистава у виставі, про акторів, яких ми обожнюємо та якими захоплюємося. Про життя, гумор та любов.

За мотивами твору Майкла Фрейна “Шум за сценою”.
«Шум за сценою» – найвідоміша комедія британського автора Майкла Фрейна, що сьогодні є дуже популярною як на європейській сцені, так і на Бродвеї.

Група акторів із Лондона репетирує виставу, аби невдовзі вирушити в турне провінційними містечками. Кожен з них доклав зусиль до цього проекту і тепер щиро сподівається на успіх. І все дійсно могло би бути добре, але є одне «але»...

Митці – то люди настільки емоційні, що просто не в змозі втримати за кулісами особисті взаємини, котрі бурхливим потоком накривають і вщент руйнують і без того «крихку» виставу. Чи знайдеться вихід із ситуації, котра дійшла до повного комічного абсурду?

Для вас гратимуть:

  • Арам Арзуманян - актор театру та кіно, зірка серіалу “Скажене весілля”
  • Валентин Томусяк - актор театру та кіно, зірка серіалу “Нічого не трапляється двічі”
  • Віра Кобзар - актриса теату та кіно, зірка серіалів “Родичі”, “Скажене весілля” та вистав “Вірні дружини”, “Сильні слабкі жінки”
  • Ігор Рубашкін - заслужений артист України, актор Київського академічного театру на Печерську
  • Катерина Варченко - актриса театру та кіно, зірка серіалу “Хазяйка”, “Коло омани”, зірка вистав “Сильні слабкі жінки”, “Дівич-вечір”, “Вірні дружини”
  • Олександр Ганноченко - народний артист України, актор театру та кіно, актор Київського національного академічного драматичного театру ім. Лесі Українки
  • Оля Атанасова - актриса театру та кіно, зірка серіалу “Дві матері”
  • Світлана Золотько - народна артистка України, зірка вистав “Серцеїдки” та “Перших вісім побачень”, актриса Київського академічного театру на Лівому березі Дніпра

Режисер - Олександр Ганноченко
Хореограф - Лідія Соклакова
Stylist – Анна Широбокова

Вистава йде з антрактом, 13 .

Продюсери - Тетяна Єдемська, Вікторія Жабенко та театральне агентство ТЕ-АРТ.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення