Вистава «Ідеальна зброя пристрасті» від театру «Чорний Квадрат»

Вистава «Ідеальна зброя пристрасті» від театру «Чорний Квадрат»

Всі анонси від: Одеський театр Василька

Вистава «Ідеальна зброя пристрасті» від театру «Чорний Квадрат» в Одесі відбудеться 21 вересня 2023 року о 18:00 у Драмтеатрі ім. В.Василька

Жанр - «любовний настрій». Герої - ми з вами. У цьому спектаклі зрада є. У цьому спектаклі зради немає. Багато зраджують один одному, але перш за все - самим собі.

Вистава про складнощі і про радощі спільного життя. Розуміння і непорозуміння.
Як розповісти коханому, про що розповідати не хочеться?
Які «скелети в шафі» живуть у багатьох пар?
Що в бажаннях зворушливе і ніжне, а що - смішне і дивне?

Вистава грається тонким, але веселим і смішним стилем. Жирні і пікантні жарти, а також відмінні акторські роботи. Єдине, що може перешкодити зрозуміти цей спектакль - хворобливе ставлення до сексуальної теми.

Новий хіт від авторів вистави «Хто кого хоче?» - Олексія Курилко та Ірини Когут. Колись давно ці етюди жили в різних спектаклях. Але тепер вони зустрілися, щоб вийшло цілісне і «смачне» творіння - смачного!

Ми відчуваємо, що наші зустрічі зараз важливіші ніж будь-коли! Підтримка один одного, спілкування, обмін думками та енергією в такі важкі часи, які переживає наша Країна, наш Народ - це те, чого ми усі потребуємо найбільше! У всіх нас має бути надія на те, що нас чекає вільне та щасливе майбутне і ми маємо робити все можливе для того, щоб діти в Україні не плакали від жахів війни. Ми віримо в нашу Перемогу, ми віримо в наші Збройні Сили і підтримуємо наших Воїнів!

Квитки тут 

Слідкуйте за нами в Telegram
Частина коштів від продажу квитків буде перерахована на медичні потреби ЗСУ та у Благодійний фонд для підтримки Внутрішньо Переміщених Осіб.
Вистава відбудеться в безпечному форматі в беспосередній близькості до бомбосховища, на випадок повітряної тривоги.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення