Виставка Антона Логова «Біля моря»

Виставка Антона Логова «Біля моря»

Все анонсы от: Галерея современного искусства Invogue

Виставка «Біля моря» – це велика інсталяція у просторі. Вона складається з різних робіт, які об'єднує тема рідного міста Антона Логова, де йому добре. А, можливо, і погано. Але він переживає це у своїй уяві, представляючи себе біля моря. Ні, це не реальність. Це такий емоційний стан. Це виставка-мова, монолог і, можливо, щоденник думок і емоцій одночасно. Це медитативний стан, в який кожен може увійти і зупинитися у часі. Цьому сприяють саме абстрактні роботи. Частина з них представлена на папері, на деяких переважають слова. 

Море, дорога, сміх – прості образи, які оточують кожного з нас. Мальовничу складову вносять роботи на полотнах, виконані маслом або акрилом. Важливим компонентом виставки стане мольберт, на якому Логов працював під час навчання в Одеському художньому училищі. Він представлений на виставці поруч із підрамниками і живописом київського періоду у формі інсталяції. Експозиція виставки ще раз нагадує, що місто, де пройшла твоя юність – назавжди з тобою. Виставка, як поетична метафора. Абстрактні малюнки Антона Логова – це справжня реальність, яку вже не схопити.

Виставка триватиме з 15 серпня по 15 вересня.

Інформація:

Антон Логов – український художник, автор об'єктів та інсталяцій. Народився у 1984 році у місті Роздільна Одеської області. У 2004 році закінчив Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова, у 2010 році – Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. З 2008 року бере активну участь у групових виставках в Україні та за кордоном. Живе і працює у Києві.

Комментарии к событию
Получайте
регулярные обновления