До Рівного з великим концертом завітає "Один в каное"

До Рівного з великим концертом завітає "Один в каное"

Всі анонси від: РІВНЕ СОНЯЧНЕ

Про цей гурт, який став справжнім феноменом української музики, можна говорити дуже довго. Вони розпочали свою концертну діяльність з квартирників в 2010 році, проте, вже навіть тоді було проблематично знайти собі вільне місце в залі. Концертні записи їхніх пісень з диктофону шанувальників поширювались в мережі з неймовірною швидкістю, незважаючи на їхню якість та шум. Українці зуміли почути там головне - настрій, чесність та душу. І полюбити.

Ніжний, проте, сильний голос, щирі тексти та мінімалістичні аранжування. Їх троє - солістка, гітара та перкусія. Вони - «Один в каное».

Гурт бере початок у 2010 році у Львові, коли ініціатор створення колективу зібрав на спільні репетиції 8 досі незнайомих між собою людей, з яких троє були солістами. Члени колективу змінювалися протягом року, поки Ірина Швайдак та гітарист Устим Похмурський не вирішили відділитись. Згодом до них долучилась Оленка Давиденко, і тоді сформувався теперішній склад.

Назва гурту виникла випадково. Ірина, читаючи в інтернеті матеріал про індіанців, зустріла одне з їхніх імен — Вікенінніш. У перекладі українською воно звучало як Один в каное, що їй дуже сподобалося, і вона вирішила використати його для назви гурту.

Сьогодні музиканти з легкістю збирають аншлаги у всеукраїнському турі, є хедлайнерами головних фестивалів країни та мають привід повернутися до Рівного з концертом!

Взимку 2016 року гурт презентував свою дебютну студійну роботу - подвійний альбом під однойменною назвою «Один в каное», запис якого здійснювався у Дніпропетровську. Платівка включає в себе 25 пісень, які були створені впродовж пройденого творчого шляху і підсумовує 5 років концертів, даючи свободу рухатись та творити далі.

«Змучені і щасливі, бо поставити крапку - то звільнити багато-багато місця для чогось нового. Нас часто запитують: Чому так довго? Або, чому саме зараз? Звісно, ми намагаємось знаходити всьому пояснення. Але правда в тому, що наш альбом, як і наша творчість, не прагне бути типовою та вчасною. Вона прагне бути і говорити сама за себе».

Тож, поки хтось досі роздумує над тим, як гурт зумів без жодного студійного запису, кліпів на телебаченні, ротацій на радіо та продюсерів досягти такого рівня, досвідчений шанувальник вже давно зайняв своє місце в залі та рахує дні до однієї з головних подій весни.

Краще один раз почути «Один в каное» вживу і назавжди закохатися у чарівний голос солістки, ніж роздумувати, в чому їхній феномен. Менше роздумів та слів, більше діла!

Детальніше про захід:
http://vk.com/ovk_rivne_2016
https://www.facebook.com/events/1212629452099310/

Квитки запитуйте у Time-Cafe "Home".

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Рівного завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook