Новорічні знижки у Магазині Centro

Новорічні знижки у Магазині Centro

Увага всім, хто збирав купони з Fashion бонусами в магазинах Centro! Тільки в період з 15 грудня по 4 січня їх можна буде обміняти на покупки!

 Нагадаємо, що в листопаді під час шопінгу в Centro можна було отримувати купони на знижки. Тепер їх приймають у будь-якому магазині Centro і міняють на покупки! Нехай зимовий гардероб поповниться новими теплими черевиками, стильними чоботами і затишними, красивими аксесуарами! Головна умова оплати купонами - з їх допомогою можна оплатити до 50% вартості покупки. Якщо у вас накопичилося вже кілька купонів, приносьте - при оплаті покупки можна буде використати не один. Робити покупки в Centro не просто вигідно, а дуже вигідно!

 

Магазини Centro - це втілення останніх fashion тенденцій у галузі взуття та аксесуарів. Centro дає змогу молоді без зайвих витрат виглядати модно та стильно. Centro  - це ультрамодне взуття та аксесуари для тих, кому важливо завжди бути в тренді , хто не згоден зливатися з натовпом. Унікальні молодіжні, ультрасучасні колекції за доступними цінами, щомісячне оновлення колекцій у відповідності з новинками світових подіумів і технології виробництва, дозволили швидко завоювати любов аудиторії і зробити магазини Centro точкою тяжіння fashionісторій. Обираючи модне взуття й аксесуари від Centro ти завжди можеш бути впевнений, що створений тобою look буде унікальним!

Магазини Centro - це не просто стильне молодіжне взуття, незвичайна біжутерія і сумки, на будь-який, навіть самий вимогливий смак, це цілий світ, наповнений позитивними емоціями і запам'ятовуючими подіями!

Графік роботи: 10.00-21.00

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Рівного завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook