Підліткова Академія "Стандарт" у Рівному

Підліткова Академія "Стандарт" у Рівному

Всі анонси від: Фонд Сприяння Лідерству "Стандарт"

Проект Підліткова Академія “Стандарт” з’явився внаслідок серйозного виклику – нестача справжніх лідерів, які будуть змінювати цю країну. Тому, ми почали Підліткову Академію, як інструмент “вирощення” лідерів. Ми організовуємо корисні заходи для підлітків, де вони у тренінговому форматі вчаться навичкам, які допоможуть їм стати справжніми лідерами і зрілими особистостями. 

Програма Академії складається з вивчення семи важливих навичок: 
- лідерство 
- конфліктологія 
- креативність 
- мистецтво спілкування 
- вміння задавати запитання 
- публічні виступи 
- командна робота.

Також, в процесі тренінгів підлітки постійно виступають публічно, виконують командні завдання і відразу застосовують почуте на практиці. 

Маючи власний досвід та постійно досліджуючи тему лідерства, ми розробили практичні тренінги з урахуванням віку підлітків, що стануть частиною нашої Академії.  

Підлітки, які пройдуть навчання у Академії стануть впевненішими у собі, навчаться ефективно спілкуватись з іншими, лідерським якостям і командній роботі.  Все це неодмінно знадобиться їм протягом усього життя, у школі, університеті і на роботі чи у власній справі. Маючи такі навички виховані з раннього віку вони будуть швидше розвиватись і впевнено рухатись до своїх цілей. 

Наша мета – аби навички, яким ми навчаємо стали частиною життя підлітків. 

Для кого: для підлітків 10-16 років.
Усі учасники отримають сертифікат про проходження курсу.

РЕЄСТРАЦІЯ

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Рівного завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook