Подаруй дітям свято

Подаруй дітям свято

 

  Зимові свята - це час див, коли кожен з нас може стати справжнім чарівником і подарувати свято для діток. Напередодні дня Святого Миколая разом з ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», Ротаракт клуб м. Рівне проводить благодійну акцію «Подаруй дітям свято», спрямовану допомогти дітям, позбавлених родинного тепла та діткам з особливими потребами відчути нашу турботу.

У рамках акції проводиться збір речей (одяг та взуття), книг, іграшок, спортивного і шкільного інвентаря для дітей. Усе це можна передати у барвисті благодійні скрині, Розміщені в ТЦ«ЗЛАТА ПЛАЗА» на 3-ому поверсі з логотипом події. Після сортування, речі потраплять до тих дитбудинків та інтернатів, де на них найбільше потребують дітлахи.

Збір речей буде проводитися до 15/12/14. Після того речі будуть посортовані згідно потреб та особливостей дітей. Урочисту передачу зібраного ми збираємося провести 20 - 21/12/14.

Ми щиро віримо, що знайдеться достатньо чуйних людей, які хотіли б зробити свій внесок, передавши свої старенькі нарди  одній зі шкіл-інтернатів, або вже непотрібні іграшки - будинку дитини. Ми уявляємо, як зрадіють діти, отримавши светри або теплі куртки, коли зима вже не за горами...

 Дітлахи найбільше чекають на:

-         теплі куртки (вік 3 - 15 років);

-         шарфи, рукавички, шапочки;

-         взуття різних розмірів ( 6 - 18 років);

-         шкарпетки ;

-         іграшки (машинки, конструктори, ляльки):

-         розвиваючі ігри:

-         засоби гігієни (особисті дезодоранти, гігієнічні помади).   

Запалимо святкові вогники разом у маленьких серцях!

 У разі виникнення питань просимо звертатися:

 050 435 90 87 - Таня, координатор проекту від Ротаракт клубу Рівне

 093 757 37 92, 096 923 08 19 - Ліля, координатор проекту від Ротаракт клубу Рівне

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Рівного завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook