У Рівному майстер-клас по виконанню ручних швейних робіт

У Рівному майстер-клас по виконанню ручних швейних робіт

Чи траплялась з Вами така ситуація:в самий незручний момент, низ Вашої улюбленої спідниці або плаття відпоровся? Що робити? Можна, звичайно, занести до знайомої кравчині, але на це не має часу та й гроші доведеться заплатити.
Ми допоможемо Вам впоратися з цією та безліч подібними ситуаціями за допомогою невеличкого майстер-класу по виконанню ручних швейних робіт.
Існує багато ручних швів, які допоможуть створити Вам ексклюзивну річ (іграшку, сумку, косметичку, біжутерію і тд ), а також тримати Ваш одяг у зразковому порядку!
Які правильно підібрати нитки та голки для роботи? Як підшити низ виробу потаємними стібками, обробити зрізи, щоб не осипалися; зшити деталі міцним швом, без швейної машинки? А як правильно пришити ґудзик? Чим відрізняється пришивання ґудзиків до пальто, костюмів від пришивання до сорочок та суконь? Як пришити ґудзик на удачу, на добрі відносини? Як правильно пришити аплікацію, виконати штопання і просто прикрасити виріб? На всі ці запитання дасть відповідь кваліфікована кравчиня.
Перлина нашого майстер-класу: виметування петлі для ґудзика вручну. Покажем Вам як виконати петлю прорізну та навісну.
Немає нічого неможливого! Особливо для тих, хто прагне навчитись чогось нового! 
Майстер-клас проводить кравчиня з 15-ти річним досвідом Олена Мельничук. Вартість 15 грн на витратні матеріали.
Реєстрація за тел.093 827 42 04 або olga.rw10@gmail.com

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Рівного завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook