У Рівному майстер-клас від кравчині Олени Мельничук Виконання Ручних Швейних Робіт

У Рівному майстер-клас від кравчині Олени Мельничук Виконання Ручних Швейних Робіт

Продовжуємо серію наших майстер-класів. На черзі майстер клас від кравчині з 15 - річним досвідом Олени Мельничук "Виконання Ручних Швейних Робіт".

Чи траплялась з Вами така ситуація:в самий незручний момент, низ Вашої улюбленої спідниці або сукні відпоровся? Що робити? Можна, звичайно, занести до знайомої кравчині, але на це не має часу та й гроші доведеться заплатити.

Ми допоможемо Вам впоратися з цією та безліч подібними ситуаціями!

Існує багато ручних швів, які допоможуть створити Вам ексклюзивну річ (іграшку, сумку, косметичку, біжутерію і тд ), а також тримати Ваш одяг у зразковому порядку!

Які правильно підібрати нитки та голки для роботи? Як підшити низ виробу потаємними стібками, обробити зрізи, щоб не осипалися; зшити деталі міцним швом, без швейної машинки? А як правильно пришити ґудзик? Чим відрізняється пришивання ґудзиків до пальто, костюмів від пришивання до сорочок та плать? Як пришити ґудзик на удачу, на добрі відносини? Як правильно пришити аплікацію, виконати штопання і просто прикрасити виріб? На всі ці запитання дасть відповідь кваліфікована кравчиня.

Перлина нашого майстер-класу: виметування петлі для ґудзика вручну. Покажем Вам як виконати петлю прорізну та навісну.

Немає нічого неможливого! Особливо для тих, хто прагне навчитись чогось нового!

Щоб зареєструватися пишіть у ПП чи телефонуйте 093 827 42 04. Майстер клас відбудеться 28 квітня 2015 року о 18 годині. Запрошуємо! Реєстрація обов’язкова, витратні матеріали 30 грн. вул.16 Липня, 10, пов. 4, каб. 4.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Рівного завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook