У Рівному стартує новий сезон літературних подій (. вдмйх, Дикобраз)

У Рівному стартує новий сезон літературних подій (. вдмйх, Дикобраз)

Всі анонси від: Література.RV

Організація “Література.РВ” запрошує рівнян на відкриття свого 9. сезону “Зима-весна 2016”, а також міжкультурного літ.проекту #RV_Dialogue. Перший захід відбудеться у суботу 6-го лютого.

За 4 роки діяльності команди “Літ.РВ” у Рівному відбулося більше семи десятків подій різних форматів - від поетичних марафонів до презентацій іноземних письменників. Не вперше місто відвідували Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Олександр Ірванець, Любко Дереш, також рівняни відкривали для себе таких персоналій сучукрліту як Доктор Падлюччо, Вано Крюґер, Тарас Прохасько, Олена Герасим’юк, Андрій Любка, медіа-стаханівця 2015 року Олексія Чупу, білоруських поетів - Андрея Хадановіча і Віталія Рижкова - та багато інших імен.

Завдяки регулярним приїздам літераторів всеукраїнського та медіум-рівня, місто зайняло авангардну позицію на мапі країни у сфері регіонального літменеджменту. “У Рівному ходять на презентації”, - кажуть письменники. “У Рівному читають ”, - кажуть видавці.

Яких подій слід чекати від “Література.РВ” у новому сезоні - можна буде дізнаватися з анонсів на регіональних порталах та на сторінках організації у соцмережах.

Натомість вже оголошений проект #RV_Dialogue стартує 6 лютого. #RV_Dialogue - це серія парних літературних виступів, сенс яких полягає в налагодженні діалогів між авторами, що пишуть різними мовами (російсько-, українсько-, білорусько-, польськомовні та ін.).

Першим гостем стане харківський поет Алексей Рисованный (він же Выдумайэхо) - представник молодої генерації мережевих авторів східної України. З іншого боку #RV_Dialogue з ним буде Вікторія Дикобраз - керівник організації “Література.РВ”.

Рівнянам пропонується стати глядачами і учасниками розмови, спільного виступу таких різних, але в основі своїй подібних авторів.

ДОВІДКА

Выдумайэхо – поет із Харкова, впізнаваний за голосом завдяки аудіозаписам його віршів у стилі мелодекламації. Має кілька сольних книг, виданих самвидавом, а також 2 аудіоальбоми. Автор подекуди аж надто песимістичних, однак як ніколи правдивих і сильних текстів.

Вікторія Дикобраз – поетка з Рівного, літменеджер. Автор артзбірки віршів “Семантика наших прикрас", виконавчий директор “22. Форуму видавців у Львові”, модератор літподій.

Додаткова інформація: (098) 454 93 09 (Анна Невірковець)

 

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Рівного завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook