Всеукраїнський соціальний проект "Місто Професій" у Рівному

Всеукраїнський соціальний проект "Місто Професій" у Рівному

Всі анонси від: Міжнародний діловий журнал "Community"
Подія минула
Вхід вільний

11 липня 2015 року у парку “Лебединка”  у Рівному з ініціативи міжнародного ділового журналу «Community» відбудеться національний соціальний проект "Місто Професій", метою якого є профорієнтаційна робота з дітьми. Ідеологом заходу і головним куратором є керівник журналу - Тетяна Люлька, керівником проекту є Наталія Шувар. На даний момент захід відвідало  30 тис. дітей в різних містах – м. Біла Церква, Вінниця, Вишгород, Хмельницький, Чернівці.

«Механіка проекту – в парковій зоні розгортається імпровізоване містечко. При вході  кожна дитина отримує паспорт,  карту представлених професій та має  можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, а це представники надзвичайно значущих в сучасних умовах для країни професій. Таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, інспектор ДАІ, лікар, соціальний працівник, криміналіст. Презентацію професій забезпечили обласні управління МНС та МВС кожного із зазначених міст. За допомогою активних представників бізнесу в кожному місту вдалося презентувати професії – будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, повар, актор, модель, кравчиня тощо.

 Сумлінні «працівники» отримували заробітню плату витратити яку мали можливість в крамниці солодощів та подарунків» - каже натхненник заходу Тетяна Люлька.

Мета проведення такого заходу – надати можливість кожній дитині спробувати себе в усіх представлених професіях. Профорієнтаційна спрямованість заходу у вигляді гри надає можливість отримати  максимальний ефект задля розуміння дітей значущості тієї чи іншої професії.

«Кожна дитина матиме можливість спробувати себе в усіх представлених професіях. Профорієнтаційна спрямованість заходу у вигляді гри надає можливість отримати  максимальний ефект задля розуміння дітей значущості тієї чи іншої професії.

Ми запрошуємо всіх бажаючих долучитись, адже це прекрасна нагода для малечі соціалізуватись і вперше відкрити своє покликання».

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Рівного завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook