Арахісовий сокіл

Молодий хлопець Зак більшу частину свого життя провів у лікарні через свій синдром Дауна. А він же мріє вступити до школи реслерів і боротися на ринзі. Заради цього Зак проліз у вузьке віконце лікарні й утік звідти. В одних трусах хлопець опинився у світі, де раніше самостійно не провів і дня. На своєму шляху він зустріне дрібного злочинця на ім'я Тайлер – їм по дорозі, тому хлопець не проти допомогти Заку дістатися до його мрії. Проводячи багато часу разом, вони по-справжньому здружилися, і тепер навіть практикантка з лікарні Елеонора не завадить їм дістатися до школи реслінгу. Краще підтримати мрію Зака, ніж її руйнувати.

Проект зняли Тайлер Нілсон і Майк Шварц, в активі яких у цьому амплуа є тільки маловідомі роботи.

Ролі у фільмі виконали: Шая ЛаБаф ("Тріумф", "Костянтин: Повелитель темряви" (обидва 2005), "Трансформери" (2007)), Дакота Джонсон ("Need for speed: Жага швидкості" (2014), "П'ятдесят відтінків сірого" (2015), "Нічого хорошого в готелі "Ель Рояль"" (2018)), Зак Готтзаген (дебют).

Перший показ картини трапився 9 березня 2019 року на фестивалі "На південь через південний захід", США.

На сайті кінокритиків https://www.metacritic.com у стрічки стоїть оцінка 69/100, а інший сайт https://www.rottentomatoes.com залишив їй 94% позитивних відгуків.


Рейтинг:8.00

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення