ТОП-5 найкращих книг для подарунку на 8 березня

MoeMisto
Автор:
MoeMisto
26 лютого 2021

День, на який із нетерпінням чекає кожна леді. 8 березня вже зовсім скоро, а тому до купівлі подарунка потрібно підходити вже. Що може найбільше потішити жінку? Квіти, цукерки, прикраси? Перші два варіанти, завжди будуть гріти жіночу душу. Як знак любові, квіти є одним з найкращих подарунків. 

ТОП-5 найкращих книг для подарунку на 8 березня

Як зазначає більшість жінок, у цей день вони б хотіли бачити у подарунковому пакеті одну або й кілька паперових видань. Книжка - прекрасний терапевт, знімає стрес та дає нові відчуття.

Ооох, тільки б вдало вибрати жанр. Думати над таким питанням навіть не потрібно.

MoeMisto підготувало підбірку ТОП-5 книг до 8 березня.

1. Януш Вишневський "На фейсбуці з сином"

Новий роман відомого польського письменника, автора бестселера "Самотність у мережі". Історія, у якій матір веде монолог з сином із Пекла. Вона пише йому у ... фейсбук. У жінки тільки там, з`явився час на роздуми, навчання та літературу.

 

2. Памела Дракермен "Французьке виховання: Історія однієї американської мами в Парижі"

 

Автобіографічна книжка нью-йоркської журналістки. Присвячена проблемі виховання дітей, науці "дітоводства" та знаходженні розв`язки у конфліктах із ними. Прониклива і напрочуд захоплива оповідь кидає виклик поширеному нині  культу дитиноцентричної родини, що його жертвою стають інтереси, душевний спокій і здоров'я не тільки дорослих, насамперед матерів, але й, зрештою, і самих дітей, які виростають примхливими й інфантильними в умовах  вседозволености та низьких вимог до дисципліни, ввічливости, навичок взаємодії з іншими людьми і пристосування до самостійного існування. 

 

3. Сесілія Ахерн "P.S. Я люблю тебя"

Сучасна історія про те, як кохання виявляється сильніше смерті. Втративши найдорожчого чоловіка, Холлі впадає у відчай, перестає виходити з дому і спілкуватись з людьми. Вона не бачить сенсу жити далі. Раптом Холлі отримує пакет з листами: розпаковувати їх можна тільки по місяцям, а написані вони від руки того, хто зараз приносить їй стільки болі.

 

4. Жанна Куява "Із медом полин"

Історія про чотирьох подруг. Про таких кажуть "нерозлийвода»: разом зростали, ділилися мріями та сподіваннями. Життя веде кожну із них своєю дорогою. Одна добре облаштувала своє життя, друга втратила себе й не знає, як жити далі, а у інших свої історії. Вони зустрінуться через п'ятнадцять років і почнуть оповідати свої історії. Тієї ж миті з'ясується, що їхні шляхи не розбіглися, а навпаки.

 

5. Оксана Забужко "Тут могла б бути ваша реклама" 

У будь-якої сучасної інтелігентної жінки у домашній бібліотеці повинна бути класика - світова і українська.

Роман-бомба Оксани Забужко "Польові дослідження з українського сексу» уже давно став класичним твором сучукрліту. Нове видання порадує українських феміністок ще й вибраними оповіданнями 1981-2013 років, деякі із них друкуються вперше.

 

 

 

 

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
ТОП-10 фільмів із весняним настроєм
ТОП-10 фільмів із весняним настроєм За вікном весна! Ця пора асоціюється у людей з коханням, щастям, народженням і початком чогось нового. Саме тому фільми,...
Вірші, які варто прочитати
Вірші, які варто прочитати Щороку 21 березня у всьому світі відзначається Міжнародний день поезії. Афіша Тернополя підготувала для вас підбірку вір...
Тест: що ти знаєш про життя Ліни Костенко
Тест: що ти знаєш про життя Ліни Ко... 19 березня 2021 року виповнюється 91 рік українській поетесі Ліні Костенко. Афіша Тернополя пропонує вам дізнатись малов...