ТОП-5 найкращих книг для подарунку на 8 березня

MoeMisto
Автор:
MoeMisto
26 лютого 2019

День, на який із нетерпінням чекає кожна леді. 8 березня вже зовсім скоро, а тому до купівлі подарунка потрібно підходити вже. Що може найбільше потішити жінку? Квіти, цукерки, прикраси? Перші два варіанти, завжди будуть гріти жіночу душу. Як знак любові, квіти є одним з найкращих подарунків. 

ТОП-5 найкращих книг для подарунку на 8 березня

Як зазначає більшість жінок, у цей день вони б хотіли бачити у подарунковому пакеті одну або й кілька паперових видань. Книжка - прекрасний терапевт, знімає стрес та дає нові відчуття.

Ооох, тільки б вдало вибрати жанр. Думати над таким питанням навіть не потрібно.

MoeMisto підготувало підбірку ТОП-5 книг до 8 березня.

1. Януш Вишневський "На фейсбуці з сином"

Новий роман відомого польського письменника, автора бестселера "Самотність у мережі". Історія, у якій матір веде монолог з сином із Пекла. Вона пише йому у ... фейсбук. У жінки тільки там, з`явився час на роздуми, навчання та літературу.

 

2. Памела Дракермен "Французьке виховання: Історія однієї американської мами в Парижі"

 

Автобіографічна книжка нью-йоркської журналістки. Присвячена проблемі виховання дітей, науці "дітоводства" та знаходженні розв`язки у конфліктах із ними. Прониклива і напрочуд захоплива оповідь кидає виклик поширеному нині  культу дитиноцентричної родини, що його жертвою стають інтереси, душевний спокій і здоров'я не тільки дорослих, насамперед матерів, але й, зрештою, і самих дітей, які виростають примхливими й інфантильними в умовах  вседозволености та низьких вимог до дисципліни, ввічливости, навичок взаємодії з іншими людьми і пристосування до самостійного існування. 

 

3. Сесілія Ахерн "P.S. Я люблю тебя"

Сучасна історія про те, як кохання виявляється сильніше смерті. Втративши найдорожчого чоловіка, Холлі впадає у відчай, перестає виходити з дому і спілкуватись з людьми. Вона не бачить сенсу жити далі. Раптом Холлі отримує пакет з листами: розпаковувати їх можна тільки по місяцям, а написані вони від руки того, хто зараз приносить їй стільки болі.

 

4. Жанна Куява "Із медом полин"

Історія про чотирьох подруг. Про таких кажуть "нерозлийвода»: разом зростали, ділилися мріями та сподіваннями. Життя веде кожну із них своєю дорогою. Одна добре облаштувала своє життя, друга втратила себе й не знає, як жити далі, а у інших свої історії. Вони зустрінуться через п'ятнадцять років і почнуть оповідати свої історії. Тієї ж миті з'ясується, що їхні шляхи не розбіглися, а навпаки.

 

5. Оксана Забужко "Тут могла б бути ваша реклама" 

У будь-якої сучасної інтелігентної жінки у домашній бібліотеці повинна бути класика - світова і українська.

Роман-бомба Оксани Забужко "Польові дослідження з українського сексу» уже давно став класичним твором сучукрліту. Нове видання порадує українських феміністок ще й вибраними оповіданнями 1981-2013 років, деякі із них друкуються вперше.

 

 

 

 

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Що подарувати друзям на Новий рік
Що подарувати друзям на Новий рік Новорічні свята невпинно наближаються, тож вже час обирати подарунки для близьких і друзів. Якщо вам хочется їх чимось з...
Тест до Дня студента
Тест до Дня студента 17 листопада - святкують Міжнародний день студента.  Студентство - час безтурботних вечорів та безсонних ночей. Саме...
Цікавий тест на знання української мови. Перевіряємо свої знання!
Цікавий тест на знання української... Щороку, 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Це свято в Україні святкують з 1997 року ...