Подорожуємо світом не виходячи з дому

Афіша МоєМісто
Автор:
Афіша МоєМісто
01 квітня 2020

Через коронавірус багато країн ввели обов'язковий карантин, відкриті лише продуктові магазини, аптеки і банки, а жителям наказано сидіти вдома. Багато хто навіть беруть роботу додому, а тому постійно знаходиться у чотирьох стінах. В таких умовах дуже швидко стає нудно

Можна, звичайно, присвятити час серіалу або книзі, які довго відкладав, а можна зайнятися саморозвитком. У багатьох великих музеях світу є безкоштовні онлайн-тури, якими ми зараз з тобою поділимося.

Подорожуємо світом не виходячи з дому

Лувр, Париж
Відвідування найзнаменитішого музею Франції обійдеться тобі в 20 євро, але дещо можна подивитися і в вірутальному турі. На жаль, весь музей поки не перенесено в онлайн, але вже можна відвідати виставку, присвячену Стародавнього Єгипту, оглянути луврский рів або заглянути в Галерею Аполлона.

 

Музей Прадо, Мадрид
На жаль, тут прогулятися коридорами не дадуть, зате іспанці пропонують уважно оглянути які там картини зберігаються. Відмінна можливість ближче познайомитися з творчістю Франсиско Гойї або Дієго Веласкеса.

 

Музей Гуггенхейма, Нью-Йорк 
Так само, як і в Іспанії, цей музей виклав все що зберігаються у себе шедеври в Мережу. Можна розглянути картини Пабло Пікассо та інших геніальних художників, ключова відмінність - зручність. На сайті є зручний рубрикатор, який допоможе в пошуку тих самих шедеврів.

 

Ермітаж, Санкт-Петербург
Дуже пізнавальною може стати онлайн-екскурсія в Ермітаж. Завдяки проєкту «У фокусі» користувачі можуть не тільки в деталях розглянути твори мистецтва, а й послухати про них невеликі лекції від зберігачів музею.

 

Rijksmuseum, Амстердам 
А ось один з найбільш відвідуваних музеїв світу також дає своїм віртуальним відвідувачам можливість прогулятися по будівлі. А тому, можна насолоджуватися не тільки творами Вермеєра, Рембрандта та інших, а й оцінити інтер'єр.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Коронавірус: Як лікуватись в домашніх умовах
Коронавірус: Як лікуватись в домашн... Оскільки кількість хворих на коронавірус щодня зростає, то лікарі не заперечують той факт, що половина хворих, якщо пере...
Астролог передбачив дату кінця епідемії коронавірусу
Астролог передбачив дату кінця епід... Астролог Влад Росс стверджує, що кінець епідемії припаде на квітень, а в світі ситуація скоро стабілізується. Чи передба...
ТОП-13 найкращих фільми про епідемії
ТОП-13 найкращих фільми про епідемі... У ви знаєете, що у сучасному кіномеатографі є чимало кінострічок про епідемії, віруси та зараження!? Ми зібрали для вас...