ТОП-3 гумористичних концерти весни

Moe Misto
Автор:
Moe Misto
28 березня 2017

Українці народ веселий. Ееех, якби там не було, але підбадьорити один одного ми можемо за лічені секунди. Та хіба у вас немає друга чи приятеля, при появі якого усмішка сама з`являється на обличчі? Секрет такої життєлюбності у кожного свій - особистий та цілком простий.

Що ж до гумору, то тернополяни саме ті люди які люблять посміятись від душі. А весна це що? Коли сонечко гріє як на вулиці, так і на душі. У Тернополі цьогоріч весна тепла та гумористична. Найкращі коміки веселитимуть аж до травня Файне місто Тернопіль!

ТОП-3 гумористичних концерти весни

Тільки б не забути хто буде смішити тернополян протягом двох місяців! А тому, MoeMisto зібрало підбірку із ТОП-3 гумористичних концертів весни! 

Діліться з друзями у соцмережах та налаштовуйтесь на позитив.wink

 

  • Гумористичний концерт "Ліга Сміху. Захід"

Дата: 4 квітня, 19:00.

 

Місяць жарту та сміху. Для тих хто любить посміятись від душі у Тернополі відбудеться вже знайомий концерт "Ліга Сміху. Захід". Коміки підготували свіжі вигадки, а може й історії із життя. Дізнайтесь хто стане першим чемпіоном Тернопільської Ліги Сміху. Концерт відбудеться в ПК "Березіль".

Квитки: 100-180 грн.

 

  • Дізель Шоу

Дата: 18 травня, 19:00 год.

Незабаром, команда, акторський склад якої складають учасники найкращих комедійний телепроектів, актори та телеведучі. Їхні виступи зрозумілі і так знайомі кожному. Проект транслюють на телеканалі ICTV, а сівши за екран телевізора просто неможливо відірватись від нього.

Квитки: 80-350 грн.

 

  • Вар`яти

Дата: 28 травня

Прорив українського гумористичного телебачення - Вар`яти шоу. Вже 28 травня у ПК "Березіль" прихильники коміків зможуть добряче посміятись та надірвати животи.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Стежками старого Тарнополя. Від минулого до сьогодення
Стежками старого Тарнополя. Від мин... Рідний Тернопіль. Такий зелений і молодий. Рік за роком він змінюється, але у пам'яті багатьох залишається таким, який б...
Тест: Що ви знаєте про традиції святкування Івана Купала?
Тест: Що ви знаєте про традиції свя... Народне свято Івана Купала святкують в ніч з 6 на 7 липня. Це свято завжди було огорнуте містикою та забобонами. MoeM...
Наворожила. Свято Івана Купала: традиції та ворожіння
Наворожила. Свято Івана Купала: тра... З діда-прадіда українці святкували старовинне свято Івана Купала, огорнуте міфами та легендами.  Якщо вірити повір'ям...
Афіша Тернополя завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook