Фестиваль "Холодний яр"

Фестиваль "Холодний яр"

На карті с. Грушківка, Черкаська область
Подія минула
Вхід вільний

Фестиваль "Холодний яр" проходитиме у селі Грушківка Кам'янського району на Черкащині 1-3 липня. Вхід - вільний.

У програмі: виступи гуртів "Кому вниз", "Тінь Сонця", Kozak System та інших.

Попередня програма фестивалю:

1 липня

9.00 - 13.00 - приїзд учасників, таборування
14.00 - відкриття 1-го фестивального дня (знайомство з ведучими, програмою фестивалю, планами на день)
14.00 – 17.00 - початок Турніру з міні-футболу за кубок «Холодного Яру»
15.00 – 17.00 – Hand-made майстер-класи
17.00 – 18.00 – Літературний Наступ (запрошено Сашка Лірника)
18.00 – 20.00 – Бандерівські читання (Юрій Сиротюк)
20.00 – 23.00 - розпалювання Холодноярської Ватри - акустичний концерт (Piano Extremist, Антон Стрілець (hang), Живосил Лютий та виступи бардів (Святослав Бойко (гурт "Широкий Лан"), дует "Шарж" та ін).
23.00 –24.00 - Кінопоказ ("Спадок нації")

2 липня

09.00 - ранкові тренування - пілатес та функціональний тренінг
10.00 - відкриття другого фестивального дня (знайомство з програмою на день)
10.00 - 14.00 - екскурсії Холодним Яром
10.00 - 13.00 – Турнір з міні-футболу за кубок "Холодного Яру"
11.00 – 13.00 - Військово-патріотичні майстер-класи
10.00 – 13.00 – Hand-made майстер-класи
12.00 – 16.00 – функціонування Дитячого Майданчику
12.00 - 15.00 – Літературний Наступ ("Дух нації" - Юрій Руф, Ігор Бойчук, Ігор Климович, Василь Шкляр)
15.00 - 17.00 – гутірки (Олег Петренко, Андрій Іллєнко та ін.)
17.00 - 19.00 - Історичний майданчик Українського інституту національної пам’яті
19.00-19.40 – "Колір Ночі"
19.40-20.20 – Haspyd
20.20-21.00 – Go-A
21.00-22.00 – "Тінь Сонця"
22.00-23.00 – "Кому Вниз"
23.00 – 02.00 – Ніч кіно ( "Легіон", "Холодний яр. Воля України або смерть", "Хроніки УПА").

3 липня

09.00 - ранкові тренування - пілатес та функціональний тренінг
10.00 - відкриття третього фестивального дня
10.00 - 13.00 - екскурсії Холодним Яром
11.00 – 13.00 - Військово-патріотичні майстер-класи
12.00 - 19.00 – функціонування Дитячого Майданчику
12.00 – 14.00 – Літературний Наступ (Злата-Зоряна Паламарчук, Сергій Пантюк, Любко Дереш)
14.00 – 15.00 – фінал Турніру з міні-футболу за кубок "Холодного Яру"
15.00 - 17.00 – гутірки (Ботнар, Доній та ін.)
17.00 – 19.00 – Історичний майданчик Українського інституту національної пам’яті
19.00 – нагородження переможців Турніру з міні-футболу за кубок "Холодного Яру"
19.20-19.40 – "Простір"
19.40-20.10 – "Точка Опори"
20.20-20.40 – "Проти Течії"
20.40-21.40 – Zatoczka
21.40-22.50 – Kozak System
22.50 - закриття фесту.

Коментарі до події (0)

Ви не авторизовані

Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
Де заночувати: 5 хостелів у Тернополі
Де заночувати: 5 хостелів у Тернопо... Звичайна ситуація. Приїжджаючи у нове місто, і плануючи залишитись там на кілька днів, ми перш за все подаємось на пошук...
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Афіша Тернополя завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook