Forced Marketing Conference Ternopil 2019

Forced Marketing Conference Ternopil 2019

Хочемо, аби в Тернополі було якомога більше якісних подій, які відбуваються щорічно. Тож запрошуємо на першу Forced Marketing Conference: свіжі маркетингові ідеї і реальний досвід їх застосування.

Жодної теорії – тільки перевірені методики та інсайти.
За підсумками кожного виступу ми почуємо рекомендації та ексклюзивне бачення кожного спікера щодо трендів і векторів розвитку в 2019 році

Кому буде цікава конференція?

Власники бізнесу.
Ви дізнаєтесь про основні тенденції інтернет-реклами, зрозумієте, на чому робити фокус і як правильно ставити завдання агентствам і фрілансерам, а також на основі чого аналізувати вкладений бюджет та отримані результати

Маркетологи.
Почуєте цікаві доповіді, познайомитесь із колегами по "цеху" і знайдете клієнтів.

Маркетологи-початківці.
Спікери-практики поділяться кейсами та ідеями, які надихнуть на нові проекти і будуть корисні тим, хто лише починає свій шлях в інтернет-маркетингу.

Шукаєте нову професію?
Гарна нагода послухати маркетологів-практиків, аби реально оцінити, чи підходить вам ця галузь. І якщо так – то взяти максимум із лекцій, отримати чарівний "пендель" та почати життя з нової сторінки.

Програма конференції націлена на повне занурення в технології використання маркетингових інструментів, визначення ефективності та інтеграцію готових рішень в бізнес-стратегію компанії.
Розглянемо різні підходи до вимірювання ефективності вкладень в маркетинг, відстежимо тренди, промоніторимо тенденції.

Цільова аудиторія:
потік 1: власники невеликих бізнесів (в т.ч. інтернет-магазинів), маркетологи-початківці, бренд-менеджери, студенти, зацікавлені в сфері маркетингу, SMM- та SEO-спеціалісти, блогери.
потік 2 (вузькоспеціалізований): топ-менеджери, керівники маркетингових відділів і проектних команд. SEO, PPC, SMM-спеціалісти.
 

Коментарі до події
Розклад
  • Український Народний Дім Перемога вул. Т. Шевченка 27, Ternopil, 46003 На карті
  • 15 Червня Розклад
  • Ціна: 400 - 900 грн
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Тернополя завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook