Подія минула
Квитки: 80 грн - у попередньому продажу та 100 грн - у день концерту
Концерт гурту "Фіолет"
Подія минула
Квитки: 80 грн - у попередньому продажу та 100 грн - у день концерту

Новий альбом луцькі рокери представлять на великому сольнику у пабі "Хмільне щастя" 19 листопада. Початок - о 21.00. Квитки: 80 грн - у попередньому продажу та 100 грн - у день концерту.

"Пісні любові на полі бою" - нова студійна платівка "Фіолету", та на концерті у Тернополі шанувальники почують й все краще за 6 років існування гурту. Музиканти поділяться прем'єрами та новим бачення старих пісень.
- Музика – це зброя, тільки істотно вищого порядку і глибиннішого ураження, - розповідає вокаліст та лідер гурту Сергій Мартинюк. - Пісні з нашого нового альбому пройняті нотами самоствердження, волі до життя та непереборної віри в краще. Любов тут всеохопна і виходить далеко поза рамки усталених пісенних "лав сторі". У "Піснях любові…" слухач мандруватиме українськими містами, від Львова, Луцька через Київ до східних кордонів нашої країни; занурюватиметься в глибини власного минулого, ностальгуватиме і надихатиметься; любитиме і захоплюватиметься, мовчатиме і кричатиме; пройдеться стежками вічного літа, які приведуть його до днів теперішніх. «Пісні любові…» - це роман у піснях, щира особистісна повість буремного сьогодення.

Квитки - у ЦУМі (Konica) та пабі "Хмільне щастя". Довідки за телефонами: 067-477-04-24, 099-346-38-12 та 063-749-57-74.

 

Розповісти друзям
Концерти у Тернополі! Підписуйся та отримуй анонс на електронну пошту.
Ім'я
Email
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі

Ми у соц. мережах

sp