Концерт Люсі у Бункермуз

Український сінтвейв проект Люсі з'явився в 2017 році з кліпом на пісню «Досить» і відразу ж викликав резонанс в колі української електронної сцени. ЛЮСІ – це незалежний і повністю diy проект.

У вересні 2017 співачка виступила фестивалі Республіка. А через два дні презентувала свій другий кліп «Марія Магдалина», який відразу ж помітили іноземні ЗМІ.
Він наскрізь просякнутий естетикою 90х і перенносить глядача і слухача в ностальгічній початок української незалежної сцени після розпаду радянського союзу – 90ті. «Марія Магдалина» стала логічним продовженням попереднього кліпу і за традицією Люсі зняла цей кліп сама.

У Люсі майже не було лайв, адже за словами співачки, вона не знайшла ще ідеального бачення свого перфомансу. Але навіть в проміжках між пошуків себе, вона встигла виступити на відомих андерграундних майданчиках Києва - Closer і Mezzanine.

У червні 2018 у мережах з'явився ще один кліп Люсі - Ной, які вона зняла в період своєї великої подорожі. Всі кліпи співачки просякнуті релігійною тематикою, а музику вона називає своєю релігією.

Резерв столиків за тел.: 0982951466 (після 16:00) або онлайн: http://bunkermuz.te.ua/booking/ 

Вхід вільний.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення